22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho po vítězství nad Swansea

José Mourinho byl spokojen s reakcí hráčů po sobotní prohře s Huddersfieldem. Jeho svěřenci porazili Swansea City a postoupili do čtvrtfinále Carabao Cupu.

 

DVĚ BRANKY LINGARDA

Jesse hrál dobře a v zápase měl hodně volnosti. Snažili jsme se mu krýt záda zkušenostmi Andera Herrery a silou Scotta McTominaye. Hráli jsme na dva útočníky, kteří hráli s velkým nadšením, a díky tomu jsme měli dobrou dynamikou. Bráníme náš pohár, co nejvíce to jde a nyní jsme ve čtvrtfinále – jsme šťastní.

 

ODPOVĚD NA PROHRU S HUDDERSFIELDEM

Od první minuty jsme kontrolovali zápas. Hráli jsme důsledně a profesionálně. Jsem spokojen s výkonem týmu i jednotlivci.

 

ČTYŘSTÝ MOURINHŮV ZÁPAS V ANGLICKÉM FOTBALE

Samozřejmě, že pociťuji stále stejné vzrušení, jako při mém prvním zápase, ale rok 2004 byl už dávno. Myslím tím, že jsem stejný, ale vyspělejší a na některé věci reaguji jinak. Stejný jsem v tom smyslu, že chci vyhrávat a nenávidím prohry.

 

PŘÍSTUP HRÁČŮ

Od první minuty jsme cítili, že jsme ve hře. Měli jsme pár rohů, vysoko jsme napadali a celkově to bylo dobré.

 

LEHKÉ VÍTĚZSTVÍ?

Ne, nemyslím si, že to bylo lehké utkání. Swansea má dobrý tým s mnoha možnostmi. Mezi hráči není příliš velký rozdíl, ale my hráli s větším klidem. Přístup hráčů byl velmi dobrý. Sergio Romero a Chris Smalling nám dodali stabilitu.

           

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!