24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Scott McTominay podepsal s United novou smlouvu

Mladý záložník Scott McTominay podepsal s Manchesterem novou čtyřletou smlouvu s opcí na další rok.

20letý McTominay podepsal s United novou smlouvu, která by jej na Old Trafford měla udržet minimálně do léta roku 2021. McTominay je odchovancem akademie Manchesteru United, kde působí od svých pěti let. Mladík, který pochází z Lancasteru, debutoval v prvním týmu United na konci minulé sezony v ligovém utkání proti Arsenalu. Tento týden pak jako střídající hráč debutoval v Lize mistrů v utkání proti Benfice Lisabon.

Scott McTominay po podpisu nové smlouvy uvedl:

Vyrostl jsem v tomto skvělém klubu a vždy byl důležitou součástí mého života. Od svých pěti let jsem navštěvoval vývojové centrum v Prestonu. Když jsem na konci minulé sezony debutoval v prvním týmu, byl to sen, který se stal skutečností. Chtěl bych poděkovat manažerovi za to, že mi věří a dal mi šanci. Byl jsem nesmírně šťastný, když jsem se přesunul do prvního týmu a jsem velmi rád, že zde budu pokračovat.

Manažer Manchesteru United José Mourinho na adresu Scotta McTominaye uvedl:

Jsem rád, že Scott podepsal nový kontrakt. Je jedním z našich mladých hráčů, který se neustále zlepšuje. V minulé sezoně debutoval v Premier League a v této sezoně také v Lize mistrů. Nemám žádné výčitky, že jsem Scotta povolal do prvního týmu, protože mu naprosto věříme.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!