25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Máme co zlepšovat, tvrdí Herrera

Vítězství proti Benfice zajistilo svěřencům Mourinha po třech zápasech v rámci Ligy mistrů první příčku a španělský záložník si je této velmi dobré pozice vědom.

Jedinou branku utkání proti portugalskému celku pak vstřelil Marcus Rashford, nicméně i díky solidní obraně vydřeli hráči United tři body. Vědom si důležitostí vítězství popsal své pocity z utkání Ander Herrera následovně:

Hráli jsme kompaktně. A ne jen tento zápas, ale celou sezonu. Samozřejmě máme co zlepšovat, ale odehráli jsme nějakých jedenáct dvanáct utkání a ve všech jsme hráli zatím dobře.

Máme devět bodů a nejlepší možnou pozici, takže jsme spokojení. Také budeme hrát dvě utkání doma, což je výhoda. Opět jsme udrželi čisté konto a do mnoha šancí jsme je nepustili, což se v Portugalsku stane málokdy. Už jsem zde párkrát hrál a vždy si vytvořili šance, ale nyní jsme je do ničeho nepustili. Samozřejmě je co zlepšovat a sami si chceme vytvářet daleko více šancí, ale přesto máme devět bodů.

Teď budeme hrát s Benfikou doma, a pokud vyhrajeme, s dvanácti body se kvalifikujeme do vyřazovací části. Pokud budeme mít výsledky, budeme sebevědomější a lepší výkony se dostaví. Snad v tom budeme pokračovat.

Herrera rovněž pěl chválu na střelce branky Rashforda.

Byla to od Marcuse skvělá střela. Branka byla pro nás důležitá, protože nám jejich brankář život značně komplikoval. Marcusovi v tomto věříme, protože víme, že umí střílet fantasticky.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!