04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Beckham navždy spojen s Charltonem

Nezapomenutelný člen Class of 92 a nyní celosvětová globální hvězda David Beckham prozradil své celoživotní spojení s legendou Rudých ďáblů sirem Bobby Charltonem.

Beckhamův otec Tedy je celoživotní fanoušek Manchester United a sira Bobbyho Charltona. Jeho vztah k legendě anglického fotbalu byl tak velký, že jeho prvorozený syn dostal prostřední jméno právě po držiteli Zlatého míče z roku 1966. David Robert Joseph Beckham se narodil 2. května 1975 a sám nešetří chválou na adresu fotbalového rytíře, který oslavil kulaté osmdesáté narozeniny.

Měl jsem to štěstí se s ním setkat, když jsem se stal členem Bobby Charlton Soccer School v mých deseti letech. Bylo to pro mě jako sen, protože to byl tátův oblíbený hráč a mé prostřední jméno Robert, je právě po siru Charltonovi

Vždy pomáhal mladým hráčům. Když hrajete pro tak velký klub a bývalí hráči, kteří se stále týmem zabývají a radí vám, je to pro vás velká pomoc. Ale když přijde sir Bobby Charlton a pochválí vás, poradí vám jak hrát lepé či vysvětlí, co představuje reprezentovat klub, je to něco mimořádného

Znamená to pro klub hodně, když máte někoho s takovým postavením a zkušenostmi, legendu klubu, který podporujete. Je důležitou postavou pro spousty lidí, převážně pokud jste fanouškem Manchesteru United a reprezentace Anglie.

Sir Bobby přežil Mnichovskou tragédii. Stal se základním stavebním článkem týmu, který v roce 1968 vyhrál PMEZ. Pomohl Anglii zvítězit na Mistrovství světa 1966 a v témže roce získal Zlatý míč. Charlton je opravdovým rytířem a legendou světového fotbalu, která je hodna následování.

zdroj: www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!