25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
David de Gea 2016 2017
Mediálne správy

De Gea: Jen jsem natáhl nohu tak rychle, jak to jen šlo

Především díky fenomenálnímu zákroku našeho španělského brankáře si svěřenci José Mourinha odváží ze hřiště odvěkého rivala Liverpoolu bod.

Byť celkový výkon týmu byl pod letošním standardem, odváží si hráči United z Anfieldu bod. A fanoušci hostujícího týmu musí proklínat především šestadvacetiletého brankáře, který svým fenomenálním zákrokem zabránil ve skórování Matipovi. K zákroku se pak De Gea vyjádřil následovně:

Všechno se seběhlo strašně rychle. Jen jsem natáhl nohu tak rychle, jak to jen šlo, díky čemuž jsem nakonec ten míč chytil. Jsem za to rád.

Ke španělskému brankáři se vyjádřil i spoluhráč Nemanja Matič, který rovněž podává podařené výkony.

Měli několik šancí, ale David, jako vždycky, byl perfektní. Je to jeden z nejlepších brankářů na světe. Jsem rád, že se mu daří a že jsme udrželi čisté konto. To je pro brankáře důležité.

Na adresu De Gey se pochvalně vyjádřil také obránce Matteo Darmian.

Jak už jsem řekl nedávno, myslím si, že David je momentálně nejlepším brankářem na světe. Máme štěstí, že je s námi v týmu. Je jednoduše skvělý.

Fenomenální zákrok okomentovala také legenda Liverpoolu Graeme Souness.

Byl to fantastický zákrok. U brankářů není nutné, aby vždycky používali pouze ruce. A David De Gea mnoho ze svých zákroků vyprodukoval nohami. Je vždy připraven a ví, že tohle je jeho síla. Tak to užívá znovu a znovu!

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!