28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smalling vybírá jeho vítěznou jedenáctku

Chris Smalling měl před sebou nelehký úkol, když měl vybrat vítěznou jedenáctku z hráčů, se kterými působil v Manchesteru United. Jak se s tím popral se dozvíte právě zde.

David de Gea (B): Je podle mě tím nejlepším na světě. A pokud ještě ne, tak brzy bude. Proto David dostává můj hlas.

Antonio Valencia (PO): Když jsem sem přišel, ještě hrál pravého záložníka, ale postupně se přesunul na pravého obránce a nemyslím si, že je nějaký hráč, který by ho dokázal porazit v souboji jedna na jedna.

Nemanja Vidic (SO): On je tím, který mi opravdu pomáhal, když jsem sem přestoupil. Díval jsem se na něj, když byl na vrcholu a později jsem s ním i hrál, což byla čest. Zároveň byl docela dobrým učitelem.

Rio Ferdinand (SO): Stejně jako Nemanja byl i on na svém vrcholu, když jsem zde podepsal a velmi mi pomohl. Mohl jsem oba sledovat, hrát s nimi, trénovat a zároveň se dívat, co dělají mimo hřiště.

Patrice Evra (LO): Hrál jsem s ním spoustu let a je tím, který je vždycky připraven a pokaždé podá skvělý výkon.

Paul Scholes (SZ): Myslím si, že nikdo neměl lepší pravou nohu než on a způsob, jakým kontroloval hru, byl naprostým potěšením sledovat.

Michael Carrick (SZ): Do dnešního dne je on někdo, koho si vyberete, když v zápase potřebujete hrát dlouhé míče dopředu. Je opravdovým klenotem a je velká radost s ním hrát.

Paul Pogba (SZ): Myslím si, že je někým, kdo se může dobře doplňovat se Scholesem a Carrickem a zároveň zásobovat mé útočníky.

Ryan Giggs (LÚ): Velmi mi zde pomohl a na hřišti je to ten, kterému řeknete, ať vám přihraje.

Wayne Rooney (HÚ): Měl jsem to štěstí sledovat ho v televizi, později s ním i hrát a být u toho, když zlomil rekord. Taky si pamatuji mé první Manchester derby, když skóroval ten památný gól nůžkami. Byl každý zápas senzací.

Marcus Rashford (PÚ): Samozřejmě, že je zde spoustu jiných a zkušenějších útočníků, se kterými jsem hrál, ale Marcus měl obrovský vliv na hru od momentu, kdy přišel do prvního týmu. Až přijde na konec jeho kariéry, myslím si, že bude považován za jednoho z velikánů.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!