18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jsem zkušenější, tvrdí Tuanzebe

Axel Tuanzebe, teprve devatenáctiletý mladík v dresu United, jež přihlížel také vítězství svěřenců Josého Mourinha nad CSKA Moskva z lavičky, poskytl rozhovor pro MUTV, v němž se rozhovořil o svém progresu.

Skutečnost, že tráví mnoho času s prvním týmem, jej učinila, dle jeho slov, mnohem zkušenějším hráčem.

Řekl bych, že jsem dospěl. Myslím, že nyní dělám lepší rozhodnutí a již nehraju tolik na sebe, ale pro tým. Což je klíčové, protože všechno co děláte, děláte pro tým. S prvním týmem jsem už půl roku a stále se učím. A v tomto se nikdy nezastavíte, protože učení nemá konce. I zápas v Moskvě byl pro mě velkou zkušeností, takže je opravdu z čeho brát.

Byť Tuanzebe na svůj start letos stále ještě čeká, přítomnost v prvním týmu si nemůže vynachválit – především pak společnost Romela Lukakua.

Od začátku sezony předvádíme skvělé výkony. A základy byly vytvořeny už na předsezónním tour, na kterém jsme posílili týmového ducha. Všichni jsou spokojení. Manažer rotuje hráči a máme skvělé výsledky.

Velký dopad na tým má však Romelu. Je coby útočník neuvěřitelný. A rychle se tady usadil. Mluví asi sedmi jazyky, takže se dokáže bavit se všemi. Je velkou inspirací a vlastně i vzorem. I mimo hřiště je skvělý chlapík, který se baví se všemi, což je vlastnost, kterou u spoluhráče chcete.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!