Jsem zkušenější, tvrdí Tuanzebe

11

Axel Tuanzebe, teprve devatenáctiletý mladík v dresu United, jež přihlížel také vítězství svěřenců Josého Mourinha nad CSKA Moskva z lavičky, poskytl rozhovor pro MUTV, v němž se rozhovořil o svém progresu.

Skutečnost, že tráví mnoho času s prvním týmem, jej učinila, dle jeho slov, mnohem zkušenějším hráčem.

Řekl bych, že jsem dospěl. Myslím, že nyní dělám lepší rozhodnutí a již nehraju tolik na sebe, ale pro tým. Což je klíčové, protože všechno co děláte, děláte pro tým. S prvním týmem jsem už půl roku a stále se učím. A v tomto se nikdy nezastavíte, protože učení nemá konce. I zápas v Moskvě byl pro mě velkou zkušeností, takže je opravdu z čeho brát.

Byť Tuanzebe na svůj start letos stále ještě čeká, přítomnost v prvním týmu si nemůže vynachválit – především pak společnost Romela Lukakua.

Od začátku sezony předvádíme skvělé výkony. A základy byly vytvořeny už na předsezónním tour, na kterém jsme posílili týmového ducha. Všichni jsou spokojení. Manažer rotuje hráči a máme skvělé výsledky.

Velký dopad na tým má však Romelu. Je coby útočník neuvěřitelný. A rychle se tady usadil. Mluví asi sedmi jazyky, takže se dokáže bavit se všemi. Je velkou inspirací a vlastně i vzorem. I mimo hřiště je skvělý chlapík, který se baví se všemi, což je vlastnost, kterou u spoluhráče chcete.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRashford o jeho súperení s Martialom
Ďalší článokPo Mourinhovi byla pojmenována ulice v rodném Setúbalu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!