28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Zlatanův návrat se blíží

Pomalu ale jistě se blíží návrat střelce osmadvaceti branek z minulé sezony – Zlatana Ibrahimoviče.

Již šestatřicetiletý hráč po svém zranění neměl především jistotu, že v klubu z Manchesteru vůbec setrvá. Důvodem byl především jeho vysoký věk a závažnost zranění, ale protože rychlost rekonvalescence se v jeho případě vymyká standardní době, vedení klubu z Old Trafford rozhodlo o prodloužení smlouvy s tímto švédským útočníkem. Pojďme si tedy připomenout, co může návrat Ibrahimoviče přinést týmu.

Podpora spoluhráčů
Jako nově příchozí posila bude spoluhráčům připadat návrat Ibrahimoviče v průběhu sezony, který dozajista pomůže týmu především v rozšíření kádru v její náročné části. Jeho fotbalové kvality jsou totiž všeobecně známy a je jisté, že svých dosavadních osmadvacet branek ještě rozmnoží.

Nárůst sebevědomí
A nejsou to pouze fotbalové kvality, kterými Zlatan oplývá. Je to především jeho nekonečné sebevědomí, kterým dokáže ovlivnit také zbytek týmu. Kamkoliv totiž Zlatan vejde, tak v tu ránu se se všemi zdraví, dává „high-five“ a má tak neuvěřitelně pozitivní vliv na okolí.

Možnosti pro Mourinha
Byl to právě poslední zápas, v němž neměl manažer José Mourinho moc možností, jak poskládat ofenzívu týmu a tak musel na hřiště poslat také nesmírně vytíženého Romela Lukakua. A hráč, jako je Zlatan, dodá bossovi hned vícero možností, jak zamíchat sestavou a udělat ji pro soupeře méně předvídatelnou.

Vítězná mentalita
V druhé polovině minulé sezony se s každým jedním utkáním vyvíjel na hráče čím dál větší tlak. A jen málo kdo ví o vyhrávání trofejí tolik, co Zlatan, a tak i především díky němu se trofeje staly realitou.

Je to Zlatan!
Na co sáhne, to promění ve zlato. Koná a činí absurdní věci reálnými. Vypadá to, jako by měl nakloněného na své straně samotného fotbalového Boha.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!