03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

S CSKA jsme dominovali, tvrdí Smalling

Obránce Chris Smalling tvrdí, že včerejší výkon proti CSKA Moskva byl vůbec ten nejpovedenější v dosavadním průběhu sezony.

Dvě branky Romela Lukakua, které doplnili po jednom zásahu Anthony Martial a Henrikh Mkhitaryan, zajistily pohodlné vítězství ve druhém utkání Ligy mistrů nad ruským celkem v poměru 4:1. I přes inkasovaný gól pak obránce Smalling tvrdí, že výkon svěřenců Mourinha byl jedním slovem famózní.

Myslím, že takhle by měla vypadat dominance. Vstřelit ty branky v prvním poločase v podstatě zajistily skutečnost, že jsme odehráli nejlepší první půli vůbec. Odehrát utkání v takové atmosféře a proti možná nejlepšímu soupeři skupiny, ukázalo odolnost našeho týmu. Ukázali jsme, že se dokážeme adaptovat, změnit rozestavení a hrát v náročném prostředí. Tohle vítězství je velkým krokem ke kvalifikaci dále. Ale chceme víc. Chceme si udržet tuto formu a snad se nám podaří skupinu vyhrát.

Smalling se také vyjádřil k výkonům střelce dvou branek Romela Lukakua a k jeho kolegovi z útoku Anthonymu Martialovi.

Je to zvíře (Lukaku). Můžeme to na něj kopat a míč udrží. Nemusíme mu pomáhat. Hrát proti němu je noční můrou. A Anthony ukazuje, jak moc tvrdě trénuje. Je skvělý ve hře jedna na jedna, což jsme včera mohli vidět. Jsem rád, že právě on je můj spoluhráč.

A úžasní byli také fanoušci. Závazek vůči týmu, který ukázali, je naprosto brilantní. Takže jsme rádi, že jsme předvedli takový výkon a důvěru jim splatili.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!