Matič a Fellaini jsou v životní formě, tvrdí Mourinho

13

Manažer José Mourinho je nadšený z výkonů středových záložníků Marouanna Fellainiho a Nemanji Matiče, kteří svými výkony přispívají k perfektnímu startu United v nové sezoně.

Na skvělé výkony těchto dvou hráčů však doplácí nejlepší hráč loňské sezony, Ander Herrera, stejně jako zkušený kapitán Michael Carrick. K této situaci se portugalský manažer vyjádřil následovně:

Romero odchytal nejdůležitější zápas loňské sezony, finále Evropské ligy a nyní nehraje. Tak samo je to v případě nejlepšího hráče loňské sezony Andera Herrery. Ani on nestartuje. To je život ve velkých klubech. S Michaelem Carrickem jsme prodloužili smlouvu, protože si myslíme, že je pro nás důležitý hráč. A momentálně je v týmu tímto způsobem, protože Matič s Fellainim mají životní formu. V životě jsem Fellainiho neviděl takto hrát.

Zatímco Carrick se na hřiště ještě nepodíval, Herrera si již dva starty připsal. Se zraněním Paula Pogby se však pravděpodobně vše změní.

Carrick má na svém postě hráče, kteří hrají absolutně fenomenálně. Musí být s Anderem trpěliví, protože jejich čas přijde. Jsem si jist, že pro nás budou důležitými hráči. O tom je tým. Nemůžeme mít pouze jedenáct hráčů.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHerrera: Manchester City je favoritom na titul
Ďalší článokGary Neville: Nebol to dobrý výkon
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!