25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho k rivalitě s Manchesterem City a zranění Pogby

José Mourinho se vyjádřil k dvěma aktuálním tématům, a to k délce zranění Paula Pogby a soupeření s městskými rivaly Manchesterem City, kteří se stejným skóre a bodovým ziskem jako United dominují Premier League.

Objevily se informace, že by francouzský záložník mohl kvůli nedávnému zranění chybět až dvanáct týdnů. Tyto nepotvrzené zvěsti však manažer zcela popřel.

Tyto zprávy jsou absolutně mimo mísu, protože já sám nevím, jestli to bude dvanáct týdnů nebo dvanáct dní. Hráč byl akorát po zápase ošetřován kvůli svalovému zranění a krvácení. Jak dlouho bude chybět, bude zjištěno až po důkladných vyšetřeních.

Nikdo v klubu neřekl nic o dvanácti týdnech nebo dnech. Vůbec. U poranění hamstringu se vždy musí na konečné rozhodnutí pár dní vyčkat. Takže tyto informace jsou totální výmysly.

Mourinho se rovněž vyjádřil na adresu rivala Manchesteru City, s nímž dominují tabulce Premier League.

Ani na vteřinu jsem se nezaobíral Manchesterem City. Zaobíral jsem se ale Tottenhamem, Arsenalem, Chelsea a Liverpoolem, kteří ztratili body. Své zápasy nevyhráli, a tak to byla šance pro nás poodskočit o dva body. Jako to udělali oni minulý týden, kdy jsme remizovali se Stoke. Myslel jsem jenom na tyto týmy, ne na City. Oni svůj zápas vyhráli, splnili si svůj cíl. Dívám se pouze na ostatní v případě, že máme příležitost na ně získat náskok a nesmíme ji zahodit.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!