Blind: Šanci hrát dostane každý

0

V rámci domácích zápasů v Premier League nastřádali United plných šest bodů, přičemž se i šestkrát dokázali přesně trefit. Blind na základě toho doufá, že se na tyto statistiky naváže také při utkání s Evertonem.

Byť se na Old Trafford vůbec poprvé od svého odchodu podívá Wayne Rooney, holandský obránce se jeho návratu neobává a doufá v plný bodový zisk nejen z následujícího utkání proti Toffees.

Tým netvoří pouze jedenáct hráčů běhajících po hřišti, ale celá šatna. Všichni už na samotném tréninku chtějí ukázat to nejlepší, co v sobě mají. To nás dělá lepší jednak coby hráče a jednak coby tým. A tým máme skvělý a všichni drží při sobě. Umíme vtipkovat, ale zároveň víme, kdy je třeba brát situaci vážně. Víme, čeho chceme v sezoně dosáhnout a že to musíme ukazovat po celou sezonu.

Rudí ďáblové jsou na Old Trafford neporaženi více než rok a k této situaci se Holanďan vyjádřil následovně:

Když se nám podaří udržet vítězného ducha, bude to pro nás skvělé. A jak jsem řekl, pro nás je důležité, že máme široký kádr a všichni jsou připraveni jít na hřiště. Musíme si udržet formu a věřit si. Jsme dostatečně silní na každého protivníka.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLingard: Od Rooneyho som sa veľa naučil
Ďalší článokReview: Manchester United – Everton 4:0
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!