18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Zimní pauza by anglickým týmům pomohla, míní De Gea

David De Gea tvrdí, že díky absenci zimní pauzy mohou být týmy z anglické Premier League oproti týmům z ostatních lig v nevýhodě, nicméně je přesvědčen, že Manchester United je týmem, který se o ušatou trofej může ucházet.

Ohledně rozdílu mezi nejlepšími týmy anglické Premier League a aktuálními držiteli trofeje Champions League:

Nevím, jak v Anglii, tak ve Španělsku jsou velmi silné týmy, ale pravdou je, že v Anglii nemáme zimní přestávku. A když se v tomto období nakupí spousta zápasů, je velmi těžké připravovat se ještě na Champions League. Myslím si, že úroveň španělských a anglických týmů je víceméně vyrovnaná. Je pravdou, že španělský fotbal je nyní na vrcholu, ale i v Anglii jsou týmy, zejména Manchester United, které se řadí k těm nejlepším na světě.

Na otázku, zdali ho stresuje přirovnání k nejlepším brankářům na světě, odpověděl následovně:

Chci být nejlepší, na každém tréninku ze sebe vydám maximum, abych se stále zlepšoval, chci být tím nejlepším. Nevím kdo je v tento moment tím nejlepším, ale já se jím chci stát. Všichni brankáři v United – Sergio, Joel a já trénujeme velmi tvrdě, abychom byli tím kdo nastoupí do zápasu. Cítím se sebevědomě a silně. Všichni trénujeme tak, abychom byli v základní jedenáctce, tak to prostě je.

zdroj: manut.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!