05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lukaku: Střelců máme letos několik

Romelu Lukaku věří, že nynější tým má na to, aby dosáhl všeho, na co si ukáže. A to především díky střelcům, kterými tým disponuje.

Velmi dobrý start zažívají svěřenci Josého Mourinha do nové sezony, když v rámci Premier League posbírali z dvanácti možných rovných deset bodů a úspěšně vstoupili také do Ligy mistrů. V zahajovacím utkání totiž zdolali jednoznačně švýcarskou Basilej 3:0.

Strašně jsem se těšil, až si zahraju Ligu mistrů. Pečlivě jsme se připravovali, což koneckonců ukázal i výsledek. Ale výkon přesto mohl být lepší.

Kromě Belgičana vstřelili v úvodním utkání Ligy mistrů branky také Marouanne Fellaini a debutant v Champions League Marcus Rashford.

V týmu je několik střelců. To je to, co fanoušci chtějí. Včetně nás. Tvrdě trénujeme a je skvělé zjistit, že kdokoliv může kdykoliv skórovat.

Lukaku zároveň tvrdí, že Manchester United je ideální místo, kde se lze splnit své fotbalové sny.

Je to největší klub na světě. Už když jsem podepisoval smlouvu, jsem věděl, do čeho jdu. Znal jsem některé hráče a tuhle výzvu jsem musel přijmout. Opravdu jsem vděčný za tuto příležitost.

Lukaku se svým přestupem rovněž zařadil mezi hráče, kteří na dresu nosí proslavené číslo devět. Na otázku, ke kterým útočníkům Rudých ďáblů vzhlížel, odpověděl:

Andy Cole, Ruud van Nistelrooy, Dwight Yorke a pochopitelně nakonec i Wayne Rooney.

Belgičan zároveň odpověděl na otázku týkající se následujícího zápasu, který United odehrají proti bývalému klubu belgického útočníka, Evertonu.

Pečlivě se na to připravíme a snad se nám podaří uhrát další skvělý výsledek.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!