Herrera: Lukaku má větší přínos než jen góly

17

Španělský záložník pochválil svého spoluhráče Romela Lukakua, který nejen, že střílí branky, ale také pracuje pro tým.

Belgičan již vstřelil svůj stopadesátý soutěžní gól, nicméně jeho spoluhráči, alespoň dle slov Andera Herrery, v něm mají mnohem více. Zároveň tvrdí, že je více než adekvátní náhradou za legendárního Zlatana Ibrahimoviče.

Minulou sezonu jsme vyhráli tři soutěže, protože jsme měli střelce v podobě Zlatana. Pokud chceme být šampiony, potřebujeme hráče jako je on a Romelu jej nahradil fantasticky. Je hladový po gólech a úspěších a to je důležité. A nevadí, že doposud nehrál Ligu mistrů, protože doteď působil v nejlepší lize světa, takže branky bude střílet neustále.

A na střílení branek tu je pak také Paul (Pogba), Marcus (Rashford), Anthony (Martial) a Juan (Mata). Mají to v DNA, takže střílení branek nestojí pouze na Romelovi. To je pro něj důležité.

United nyní čeká utkání v rámci Ligy mistrů proti FC Basilej, na které se Španěl velmi těší.

Je skvělé být zpět. Hrát za Manchester je samo o sobě skvělé, ale Liga mistrů je společně s Premier League nejhezčí soutěž vůbec. Měli bychom být v Champions League. Nicméně i bez ní jsme byli klubem s největším počtem fanoušků a sponzorů na celém světě. Přesto však pro nás byl ten zápas s Ajaxem životně důležitý. Pro mě osobně to byl největší zápas vůbec.

Letos budeme bojovat o každou trofej. Loni jsme je vyhráli tři, ale nebyl mezi nimi titul pro vítěze Premier League a navíc jsme nehráli Ligu mistrů. Takže musíme být pokorní a jít za úspěchy krok za krokem.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVan Gaal: United mi nasadili slučku
Ďalší článokBoss pred prvým zápasom Ligy Majstrov
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!