05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera: Lukaku má větší přínos než jen góly

Španělský záložník pochválil svého spoluhráče Romela Lukakua, který nejen, že střílí branky, ale také pracuje pro tým.

Belgičan již vstřelil svůj stopadesátý soutěžní gól, nicméně jeho spoluhráči, alespoň dle slov Andera Herrery, v něm mají mnohem více. Zároveň tvrdí, že je více než adekvátní náhradou za legendárního Zlatana Ibrahimoviče.

Minulou sezonu jsme vyhráli tři soutěže, protože jsme měli střelce v podobě Zlatana. Pokud chceme být šampiony, potřebujeme hráče jako je on a Romelu jej nahradil fantasticky. Je hladový po gólech a úspěších a to je důležité. A nevadí, že doposud nehrál Ligu mistrů, protože doteď působil v nejlepší lize světa, takže branky bude střílet neustále.

A na střílení branek tu je pak také Paul (Pogba), Marcus (Rashford), Anthony (Martial) a Juan (Mata). Mají to v DNA, takže střílení branek nestojí pouze na Romelovi. To je pro něj důležité.

United nyní čeká utkání v rámci Ligy mistrů proti FC Basilej, na které se Španěl velmi těší.

Je skvělé být zpět. Hrát za Manchester je samo o sobě skvělé, ale Liga mistrů je společně s Premier League nejhezčí soutěž vůbec. Měli bychom být v Champions League. Nicméně i bez ní jsme byli klubem s největším počtem fanoušků a sponzorů na celém světě. Přesto však pro nás byl ten zápas s Ajaxem životně důležitý. Pro mě osobně to byl největší zápas vůbec.

Letos budeme bojovat o každou trofej. Loni jsme je vyhráli tři, ale nebyl mezi nimi titul pro vítěze Premier League a navíc jsme nehráli Ligu mistrů. Takže musíme být pokorní a jít za úspěchy krok za krokem.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!