Pogba děkuje fanouškům za udělení ceny

0

Hráčem měsíce srpen se stal francouzský záložník Paul Pogba, který za toto ocenění fanouškům náležitě poděkoval.

I díky Pogbovi zažívají United skvělý start do sezony, protože to byl i nejdražší hráč klubové historie, který hned dvakrát v prvních třech utkáních rozvlnil síť. Do toho se blýskl také asistencí, a tak není divu, že po zápasech s Leicesterem, Swansea a West Hamem se může pyšnit touto cenou. Cenou, kterou získal také jako poslední hráč – a to za měsíc květen.

Jsem šťastný a nezbývá mi nic jiného, než fanouškům za ocenění pro hráče měsíce poděkovat. Jsou to skvělé momenty pro mě a také skvělé momenty pro tým. Snad takto budeme pokračovat. Sezona je dlouhá a jednoduše musíme udržet tuto úroveň.

Tento týden bylo rovněž oznámeno, že dres s Pogbovým jménem je vůbec nejprodávanější v celé Premier League.

Samozřejmě mě i tohle dělá šťastným a také pyšným. Všichni chtějí, aby za ním fanoušci takto stáli. Všichni hráči to potřebují. Teď už jen zbývá na to odpovědět na hřišti a tu radost jim oplatit.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVIDEOPreview: Stoke – Manchester United
Ďalší článokDavid de Gea reaguje na chválu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!