04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera: Na Stoke City jsme připraveni

Ander Herrera tvrdí, že hráči musí být stoprocentně koncentrováni, aby pokořili i svého dalšího soupeře v rámci Premier League, a to Stoke City.

Před reprezentační přestávkou klopýtl na Bet365 Stadium i londýnský Arsenal, a tak není divu, že španělský záložník si je vědom obtížnosti následujícího utkání. Zvláště pak, když United na hřišti svého soupeře zvítězili naposled v roce 2013, kdy triumf v poměru 2:0 zajistili svými brankami Robin van Persie a Michael Carrick.

Premier League je dlouhá soutěž, v níž může každý porazit každého. A nyní čelíme Stoke City, přičemž jsme zde již nevyhráli čtyři sezony. Ale letos zažíváme skvělý start do sezony, tak snad na to navážeme.

Jsme připravení jim čelit, přičemž doufáme, že nás čeká dobré počasí, protože když ne, je to vždy obtížné. Ale na nic se vymlouvat nebudeme – vyhrát se pokusíme. Jsme Manchester United a ničeho se nebojíme.

Proti Manchesteru United se chce každý vytáhnout, všichni na nás brousí zuby. A pro nás to také bude velký den. Musíme ukázat svou kvalitu. A především přístup. Atmosféra na hřišti bude proti nám, ale to je normální.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!