Herrera: Na Stoke City jsme připraveni

38

Ander Herrera tvrdí, že hráči musí být stoprocentně koncentrováni, aby pokořili i svého dalšího soupeře v rámci Premier League, a to Stoke City.

Před reprezentační přestávkou klopýtl na Bet365 Stadium i londýnský Arsenal, a tak není divu, že španělský záložník si je vědom obtížnosti následujícího utkání. Zvláště pak, když United na hřišti svého soupeře zvítězili naposled v roce 2013, kdy triumf v poměru 2:0 zajistili svými brankami Robin van Persie a Michael Carrick.

Premier League je dlouhá soutěž, v níž může každý porazit každého. A nyní čelíme Stoke City, přičemž jsme zde již nevyhráli čtyři sezony. Ale letos zažíváme skvělý start do sezony, tak snad na to navážeme.

Jsme připravení jim čelit, přičemž doufáme, že nás čeká dobré počasí, protože když ne, je to vždy obtížné. Ale na nic se vymlouvat nebudeme – vyhrát se pokusíme. Jsme Manchester United a ničeho se nebojíme.

Proti Manchesteru United se chce každý vytáhnout, všichni na nás brousí zuby. A pro nás to také bude velký den. Musíme ukázat svou kvalitu. A především přístup. Atmosféra na hřišti bude proti nám, ale to je normální.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMourinho: Neymarov prestup zmenil ceny hráčov k horšiemu
Ďalší článokVIDEOPreview: Stoke – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!