30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

United potřebují Zlatana, tvrdí Lukaku

Romelu Lukaku tvrdí, že se těší na to až si zahraje po boku Zlatana Ibrahimoviče a trvá na tom, že Manchester United potřebuje Zlatanovu osobnost.

Lukaku svou kariéru v Manchesteru United začal na výbornou, když se mu podařilo ve třech prvních kolech Premier League třikrát skórovat, v čemž pokračuje i po dobu mezinárodní pauzy.

Ve čtvrtečním zápase se střetla Belgie s Gibraltarem a Romelu k drtivému vítězství 9-0 přispěl hattrickem, svým gólem přispěl také k cennému vítězství nad Řeckem a dopomohl tak Belgii ke kvalifikaci na Mistrovství světa 2018.

Na otázku ohledně Zlatanovy nové smlouvy odpověděl:

Věděl jsem, že Zlatan podepíše novou smlouvu, ale nikomu jsem to neřekl. Jsem šťastný, že podepsal, potřebujeme jeho osobnost.

Myslím si, že nám toho může spoustu nabídnout. Jeho aktuální misí je vyhrát Premier League a my se mu budeme snažit pomoct dosáhnout tohoto cíle. Nemohu se dočkat až s ním nastoupím do zápasu. 

Lukaku zároveň prozradil, že je v United šťastný a že ve smlouvě nemá žádnou výkupní klauzuli.

Nemám výkupní klauzuli, jsem zde velmi šťastný. Doufám, že zde budu po mnoho let, hodně mi pomohl také manažer. Aktuálně pracuji s koučem se kterým jsem chtěl pracovat od svých jedenácti let.

Na otázku, kolik by musel klub, který by ho chtěl získat zaplatit, odpověděl následovně:

Nechystám se odcházet, jsem tu spokojený. Manchester United je obrovský klub.

 zdroj: manutd.com skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!