Mkhitaryan vyrovnal rekord v asistencích

55

Ve formě hrající arménský ofenzivní záložník vyrovnal třiadvacet let starý rekord v asistencích, když v prvních třech utkáních sezony nastřádal již pět nahrávek.

Úspěšnými zakončovateli jeho na milimetr přesných asistencí se stali dvakrát Lukaku a po jedné trefě z Mkhitaryanovy nahrávky zaznamenali Rashford, Martial a Pogba. Tento počin se pak naposledy povedl Ruelu Foxovi z Newcastlu United v sezoně 1993/94. Ke své poslední asistenci se Armén vyjádřil následovně:

Další asistence. Jsem opravdu spokojený a hlavně nadšený! Ale chci poděkovat především svým spoluhráčům. Každopádně budu ve svých výkonech, které snad vyústí v další nahrávky a góly, pokračovat i v následujících zápasech.

V rozhovoru pro MUTV se Armén vyjádřil také k reprezentační pauze.

Nic s tím neuděláme. Zkrátka je to čas, kdy musíme reprezentovat své země. Na jednu stranu se to zdá dobré, protože můžeme relaxovat, ale na tu druhou stejně budeme hlavami alespoň trochu v Premier League. Snad se ale všichni vrátíme bez zranění a připravení hrát.

Mkhitaryan v letošní sezóně

13. srpen – přihrávka na Lukakua v utkání s West Hamem (53. minuta)
13. srpen – přihrávka na Martiala v utkání s West Hamem (87. minuta)
19. srpen – přihrávka na Lukakua v utkání se Swansea (80. minuta)
19. srpen – přihrávka na Pogbu v utkání se Swansea (85. minuta)
26. srpen – přihrávka na Rashforda v utkání s Leicesterem (70. minuta)

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokValencia sa chce neustále zlepšovať
Ďalší článokLingard: V tíme musí každý bojovať o svoje miesto
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!