U18: West Bromwich Albion – United 4:2

Mladíci Manchesteru United U18 nezvládli první utkání nového ročníku Premier League U18 a podlehli West Bromwichi Albion na jeho hřišti 4:2.

United vstoupili do utkání aktivněji a blízko vstřelení úvodní branky byl Nishan Burkart, který však hlavičkoval vedle domácí branky. Neuspěl ani kapitán Angel Gomes, který střílel těsně vedle branky Adama Przybeka. Následně přišla pro hostující tým hororová čtrnácti minutovka, během které udeřili mladíci WBA hned třikrát. Nejprve se v 25. minutě střelecky prosadil Kieran Holsgrove, v 33. minutě Morgan Rogers a v 39. minutě pak Jamie Soule.

V úvodu druhého poločasu se United snažili o vstřelení branky, ale úspěšnější byli opět domácí hráči. V 63. minutě přesnou střelou překonal Fojtíčka v brance United Myles Hall. Manchesteru United se ale přeci jenom podařilo skóre alespoň trochu zkorigovat. V 71. minutě fauloval Nishana Burkarta v pokutovém území Pablo Martinez a byl nařízen pokutový kop. Ten proměnil Aidan Barlow. Konečnou podobu výsledku dal v 89. minutě střídající Millen Baars.