31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Nistelrooy je pokrokem Rashforda uchvácen

Holandský kanonýr pozorně sleduje progres mladíka Marcuse Rashforda, kterému předpovídá velkou budoucnost na Old Trafford.

Devatenáctiletý talent už od svého debutu pro dánskému celku FC Midtjylland poutá pozornost celého fotbalového světa, přičemž na svůj snový začátek navázal také v minulé sezoně, v níž se mu podařilo vstřelit jedenáct branek. A na zhodnocení Rashfordových kvalit není povolanějšího člověka, než je bývalý kanonýr United Ruud van Nistelrooy.

Sledoval jsem jej už v U19, kdy hrál proti výběru PSV. Byl obrovský talent už tehdy, nicméně od té doby se ještě zlepšil. Vůbec jsem si ale nedovedl představit, že bych ho mohl vidět hrát v prvním týmu pouhých šest měsíců od tohoto utkání. A nyní už dokonce vyhrál i Evropskou ligu!

Rashford má nyní na kontě třiasedmdesát zápasů za Manchester United a devět v dresu Albionu.

Také debutoval za Anglii, takže v jeho případě je nyní klíčové, aby zůstal koncentrovaný pouze na fotbal. Pokud se mu to povede, stane se excelentním hráčem.

Talentovaný mladík upoutal také pozornost jiného Holanďana, který kdysi oblékal dres United, a to Edwina van der Sara. Však jiným způsobem.

Můj syn také hrával za akademii United a bylo milé, když se mě Marcus ve Stockholmu (po finále Evropské ligy) zeptal ‚Jak se má tvůj syn?‘. To bylo opravdu pozorné a já mu na oplátku přeji do následující sezony jen to nejlepší.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!