Van Nistelrooy je pokrokem Rashforda uchvácen

11

Holandský kanonýr pozorně sleduje progres mladíka Marcuse Rashforda, kterému předpovídá velkou budoucnost na Old Trafford.

Devatenáctiletý talent už od svého debutu pro dánskému celku FC Midtjylland poutá pozornost celého fotbalového světa, přičemž na svůj snový začátek navázal také v minulé sezoně, v níž se mu podařilo vstřelit jedenáct branek. A na zhodnocení Rashfordových kvalit není povolanějšího člověka, než je bývalý kanonýr United Ruud van Nistelrooy.

Sledoval jsem jej už v U19, kdy hrál proti výběru PSV. Byl obrovský talent už tehdy, nicméně od té doby se ještě zlepšil. Vůbec jsem si ale nedovedl představit, že bych ho mohl vidět hrát v prvním týmu pouhých šest měsíců od tohoto utkání. A nyní už dokonce vyhrál i Evropskou ligu!

Rashford má nyní na kontě třiasedmdesát zápasů za Manchester United a devět v dresu Albionu.

Také debutoval za Anglii, takže v jeho případě je nyní klíčové, aby zůstal koncentrovaný pouze na fotbal. Pokud se mu to povede, stane se excelentním hráčem.

Talentovaný mladík upoutal také pozornost jiného Holanďana, který kdysi oblékal dres United, a to Edwina van der Sara. Však jiným způsobem.

Můj syn také hrával za akademii United a bylo milé, když se mě Marcus ve Stockholmu (po finále Evropské ligy) zeptal ‚Jak se má tvůj syn?‘. To bylo opravdu pozorné a já mu na oplátku přeji do následující sezony jen to nejlepší.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBoss pred zápasom so Swansea City
Ďalší článokMartial o jeho cieľoch a ambíciách v novej sezóne
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!