05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pogba se díky Matičovi cítí volněji

Snad všichni, až na fanoušky Chelsea, měli radost, když na Old Trafford přestoupil srbský internacionál Nemanja Matič a neméně nadšený je z tohoto přestupu i Paul Pogba, který tvrdí, že pro něj je přítomnost Matiče na hřišti doslova osvobozující.

Nedělní vítězství nad kladiváři bylo úplně první Mourinhovo vítězství, jakožto trenéra Manchesteru United, kdy se mu doma podařilo zvítězit čtyř gólovým rozdílem. Do tabulky střelců se zapsali s jedním přesným zásahem Pogba společně s Martialem a dvěma góly debutant Romelu Lukaku. Šikovný záložník, který do manchesterského celku přišel za 40 milionů liber z londýnské Chelsea, byl zvolen mužem zápasu, po dobu celého zápasu se mu ve středu pole skvěle dařilo z čehož mohli těžit útočící hráči. V první sezóně se po boku Pogby vystřídalo mnoho hráčů, ale nelze tvrdit, že by se s některým z nich dokázal opravdu usadit a sehrát, proto je francouzský internacionál šťastný z přítomnosti Matiče.

K zápasu Pogba řekl toto:

Proti West Hamu hrál Matič pode mnou a já jsem se tak mohl více zaměřit na útočení. Cítil jsem se velmi dobře, ale všechno se to odvíjí od toho, co po mně vyžaduje manažer. Jsem sebevědomý a na hřišti vždy odevzdám vše, teď už jsem více adaptovaný na Premier League a více si rozumím s týmem. Když znáte dobře své spoluhráče, je pak jednodušší s nimi hrát, přesně to jste mohli vidět v zápase proti West Hamu, všechno se ubíralo dobrým směrem a hráli jsme pro tým.

Pogba také řekl, že po rekordním transferu Neymara do PSG, který z přestupu Pogby udělal maličkost, se může více soustředit na fotbal než na svou cenovku.

Na závěr dodal:

Dnes se Vaše první otázka týkala fotbalu, loni se každá první otázka týkala mé přestupní částky, takže tady vidíte ten rozdíl.

zdroj: eurosport.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!