25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick: Budeme bojovat na všech frontách

Michael Carrick, nově zvolený kapitán týmu, se ujal své role více než zodpovědně, když prohlásil, že on a jeho tým hodlají uspět ve všech soutěžích.

Šestatřicetiletý Angličan, který je na Old Trafford již jedenáctou sezonu, chce svou sbírku před odchodem do fotbalového důchodu evidentně obohatit, když prohlásil:

Je těžké říct, jaké jsou naše šance na zisk titulu, každopádně chceme být na samém vrcholu. Doplnili jsme kádr, vypadáme papírově silnější, s manažerem a jeho realizačním týmem jsme již rok sžití, takže doufáme v lepší umístění než loni. Cítili jsme, že jsme loni měli skončit lépe. Ale po bitvě je každý generál. Každopádně musíme skončit lépe. Musíme ukončit tuto na sérii, kdy jsme byli na hony daleko od vrcholu. Tato sezóna je výzva.

Na otázku, zda je liga stále prioritou číslo jedna, Carrick odpověděl:

Liga je speciální v tom, že je velmi náročná. Když se dostanete na vrchol, je to opravdu neskutečný pocit, protože víte, že jste v zemi nejlepší a že jste si jako tým museli projít všemi různými překážkami. Pohárové soutěže jsou jiné. Ale trofej je trofej a její získání je skvělý pocit. A proto budeme bojovat na všech frontách tak, ať toho vyhrajeme co nejvíce.

Kapitán United se rovněž vyjádřil na adresu Chicharita, svého bývalého spoluhráče nyní hájícího barvy West Hamu

Hodně se zlepšili. A hlavně díky Chicovi, ale snad se mu první zápas nikterak zvlášť dařit nebude. Jinak mu pochopitelně přeji všechno nejlepší do nové sezony.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!