29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Fosu-Mensah bude hostovat v Crystal Palace

19letý holandský obránce Timothy Fosu-Mensah odchází do Crystal Palace, kde bude v sezoně 2017/2018 hostovat.

Talentovaný obránce, který může nastoupit hned na několika pozicích, odehrál za první tým Manchesteru United již 21 utkání. V prvním týmu United debutoval v únoru roku 2016 pod Louisem van Gaalem. Příležitosti dostával i pod novým manažerem José Mourinhem. Minulý rok v říjnu hráč podepsal s Manchesterem United nový víceletý kontrakt.

Ačkoliv toto léto absolvoval s prvním týmem kompletní předsezonní přípravu, nakonec bude hostovat v Crystal Palace, kde by měl dostat více herních příležitostí než na Old Trafford. V novém působišti bude Timothy působit pod svým krajanem Frankem de Boerem a bude nosit dres s číslem 24. V novém působišti by mohl nastoupit již o tomto víkendu v ligovém utkání proti Huddersfieldu Town.

Sám Timothy Fosu-Mensah po svém přesunu do Selhurst Parku uvedl:

Manažer chtěl, abych přišel do Crystal Palace, což vám jako hráči dodá skvělý pocit, když o vás někdo velmi stojí. Nyní budu muset splatit projevenou důvěru dobrými výkony. Je mi teprve 19 let a musím se toho ještě hodně učit a proto jsem rád, že jsem tady a dostanu šanci pravidelně nastupovat, což mi pomůže ve fotbalovém vývoji.

Frank de Boer pak na adresu talentovaného hráče uvedl:

Timothy je hráč, který hraje s velkým klidem a je dobře vybaven po fyzické stránce. V dnešní hře potřebujete hráče s dobrou fyzičkou a rychlostí, navíc může hrát také v záloze. Plánuju jej do sestavy zařadit do středu obrany, nicméně může hrát také na pozici krajního beka.

zdroj: manutd.com, cpfc.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!