Fosu-Mensah bude hostovat v Crystal Palace

27

19letý holandský obránce Timothy Fosu-Mensah odchází do Crystal Palace, kde bude v sezoně 2017/2018 hostovat.

Talentovaný obránce, který může nastoupit hned na několika pozicích, odehrál za první tým Manchesteru United již 21 utkání. V prvním týmu United debutoval v únoru roku 2016 pod Louisem van Gaalem. Příležitosti dostával i pod novým manažerem José Mourinhem. Minulý rok v říjnu hráč podepsal s Manchesterem United nový víceletý kontrakt.

Ačkoliv toto léto absolvoval s prvním týmem kompletní předsezonní přípravu, nakonec bude hostovat v Crystal Palace, kde by měl dostat více herních příležitostí než na Old Trafford. V novém působišti bude Timothy působit pod svým krajanem Frankem de Boerem a bude nosit dres s číslem 24. V novém působišti by mohl nastoupit již o tomto víkendu v ligovém utkání proti Huddersfieldu Town.

Sám Timothy Fosu-Mensah po svém přesunu do Selhurst Parku uvedl:

Manažer chtěl, abych přišel do Crystal Palace, což vám jako hráči dodá skvělý pocit, když o vás někdo velmi stojí. Nyní budu muset splatit projevenou důvěru dobrými výkony. Je mi teprve 19 let a musím se toho ještě hodně učit a proto jsem rád, že jsem tady a dostanu šanci pravidelně nastupovat, což mi pomůže ve fotbalovém vývoji.

Frank de Boer pak na adresu talentovaného hráče uvedl:

Timothy je hráč, který hraje s velkým klidem a je dobře vybaven po fyzické stránce. V dnešní hře potřebujete hráče s dobrou fyzičkou a rychlostí, navíc může hrát také v záloze. Plánuju jej do sestavy zařadit do středu obrany, nicméně může hrát také na pozici krajního beka.

zdroj: manutd.com, cpfc.co.ukZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokUnited rokujú so Zlatanom o jeho návrate
Ďalší článokPosledných 10 hráčov, ktorí dali gól pri svojom debute
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!