04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Thierry Henry na adresu Lukakua

Jeden z nejlepších fotbalistů historie, francouzský útočník Thierry Henry, řekl pár slov na adresu nové letní akvizice Manchesteru United, belgického středního útočníka Romela Lukaka.

Určitě je připraven na tento velký krok. V Chelsea z nějakých důvodů nedostal příliš mnoho příležitostí a proto odešel do West Bromu, kde uspěl. V Evertonu víc než to. Překonal dlouholeté klubové rekordy, což mu dodalo patřičný kredit.

Zaslouží si přestup do velkého klubu? Na základě toho co dokázal, musíme říct, že ano. Není to kometa jedné sezony. Vytrvale dosahuje svých cílů a teď musí dokázat, že dokáže uspět v tom největším klubu a já ho v tom jednoznačně podporuji.

Jedinou otázkou zůstává, jak rychle se dokáže v klubu adaptovat a podávat stejně dobré výkony každý týden. Bude muset zlepšit určité aspekty své hry, které dřív někteří zpochybňovali. Dokáže se prosadit proti týmům bránícím v hlubokém bloku?

Bude to pro něj změna, i já jsem byl jiný hráč ve 24 letech, než když mi bylo například 28. Přichází to postupně se zkušenostmi z velkých zápasů a hraním s lepšími spoluhráči.

Klidně o něm mohu prohlásit, že se neustále učí a pro své zlepšení udělá vše. Všechno co na hřišti dělá, dělá na sto procent. Jsem natěšený až ho uvidím v drese United. Je velkou výhodou mít Romela v týmu. Je tím hráčem, který ve vápně přitahuje všechny balony.

Tak velkou stopu v anglickém fotbale jako Thierry Henry, neudělal téměř žádný zahraniční fotbalista. Útočník, kterého se bál celý fotbalový svět, je nyní respektovaným odborníkem, který je oblíbený napříč fotbalovým spektrem a my můžeme být jen a jen rádi, že je Lukakovým fanouškem.

Zdroj: www.skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!