Novinky před Superpohárem

32

Pro Manchester United sezona začne oficiálně již toto úterý, když se svěřenci Josého Mourinha střetnou s Realem Madrid v rámci Superpoháru.

Obě družstva už mají po letní přípravě, přičemž Rudí ďáblové vypadají před makedonským finále ve velké formě. Boss se však bude muset obejít bez dvojice stoperů – Erica Baillyho a Phila Jonese – kteří v evropském utkání nemohou nastoupit pro trest.

Během tour se pak mírně zranila také dvojice Španělů – Juan Mata a Ander Herrera – nicméně u obou se jednalo pouze o lehká zranění a jejich start ve Skopje je velmi pravděpodobný. Kvůli tomuto finále dokonce odjeli z přípravy dříve Sergio Romero a Jesse Lingard, střelec branky proti Realu Madrid v přípravě. Bude tedy zajímavé sledovat, zda opravdu do boje o první trofej sezony nastoupí.

Chybět však stále bude trojice hráčů Marcos Rojo, Ashley Young a Luke Shaw, jejichž zranění jim ještě několik týdnů nedovolí nastoupit do utkání.

 

Bude hrát Ronaldo?

Bývalá opora Rudých ďáblů, Portugalec Cristiano Ronaldo, měl z velké části odlišnou letní přípravu než zbytek týmu Bílého baletu, když musel reprezentovat svou zem na Konfederačním poháru. První zprávy dávaly najevo, že Ronaldo nebude Zidanovi k utkání ve Skopje k dispozici, nicméně nyní se prosakuje na povrch, že tvrdě trénuje tak, aby mohl čelit svému bývalému klubu.

 

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPohľad Pereiru a Fosu-Mensaha na Mourinha
Ďalší článokRomero: S Davidom a Joelom si pomáhame
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!