Matič má ze svého debutu radost

3

Nemanja Matič tvrdí, že byl do klubu z Old Trafford přivítán více než vřele, přičemž jedním dechem dodává, že očekává neustálé zlepšování svých výkonů.

Celý první poločas odehrál devětadvacetiletý Srb v utkání se Sampdorií, které vyhráli svěřenci Josého Mourinha v poměru 2:1. Branky na straně Rudých ďáblů pak vstřelili Henrikh Mkhitaryan a Juan Mata. Nyní už se však defenzivní záložník dle svých slov těší na zápas Superpoháru s Realem Madrid.

Bylo to fajn (odehraných 45 minut). Bylo fajn hrát před tolika fanoušku United – měl jsem pocit, že snad všichni na stadionu fandí nám. Bylo to pro mě důležité a jsem rád, že jsem mohl za takovýto klub, jakým Manchester United je, debutovat. Bylo to zvláštní (doposud nehrát s týmem), protože tým zápasy hrál a já musel trénovat individuálně v Londýně. Snažil jsem se dát mé hře úroveň, tak snad se mi to v tomto prvním utkání povedlo. Krok po kroku se budu zlepšovat a snad s týmem něco vyhrajeme.

Musím hráčům poděkovat. Pomohli mi stát se členem týmu. A pomohli mi i ostatní zaměstnanci, takže dík patří i jim, protože mě přijali velmi dobře. Už jsem v pár klubech hrál, ale tady jsou všichni přátelé, za což jsem rád. Odevzdám tady 100%. Snad budu přínosem v zápasech. Do dalšího utkání nám zbývá šest dní, ale já věřím, že už nyní jsou všichni perfektně připraveni a snad se nám podaří něčeho dosáhnout.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBoss po víťazstve nad Sampdoriou
Ďalší článokMata: Z rýchlosti našich hráčov dokážem profitovať
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!