25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ruud van Nistelrooy o Lukakovi

Jeden z nejlepších zakončovatelů v historii klubu z Old Trafford, holandský střední útočník Ruud van Nistelrooy věří, že největší předností belgického útočníka Lukaka je jeho obrovská fyzická síla.

Jeden z nejobávanějších útočníků Premier League, belgický střední útočník Romelu Lukaku je znám svou obrovskou fyzickou silou, herním tempem a van Nistelrooy věří, že je i jedním z nejkonzistentnějších útočníků ve světovém fotbale. V rozhovoru prohlásil.

Fyzicky je až neuvěřitelně silný a hraje v obrovském tempu. Řekl bych, že je jedním z typických čísel devět, jako Harry Kane z Tottenhamu – oba jsou silný střední útočníci a klíčovým prvkem při budování ofenzivní hry. Romelu je silný na balonu ale také skvělý běžec a zakončovatel.

Van Nistelrooy si myslí, že Lukaku bude úspěšný až zapadne do manchesterského týmů a bude stejně úspěšný jako v Evertonu.

V Evertonu prokázal svou úroveň a kvalitu. Nyní je jeho úkolem posunout svou hru a kariéru na ten nejvyšší level v novém klubu. Je to velký rozdíl hrát za United, takže bude potřeba, aby se zlepšil i po mentální stránce. Tlak bude obrovský, ale pokud se s tím dokáže vyrovnat, nebudou žádné problémy. Také si myslím, že mu ve vývoji pomůžou lepší spoluhráči, mezi které skvěle zapadl. Očekávám že, dosáhne svého vrcholu.

Hrotový útočník, který dokáže nastřílet před dvacet gólů každou sezonu je základem úspěšného mužstva. Sám van Nistelrooy pomohl svými góly výraznou měrou k zisku mistrovského titulu a fanoušci mohou doufat, že belgická skála splní svojí úlohu a začne pálit jeden gól za druhým.

 

 Zdroj: www.90min.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!