Ruud van Nistelrooy o Lukakovi

7

Jeden z nejlepších zakončovatelů v historii klubu z Old Trafford, holandský střední útočník Ruud van Nistelrooy věří, že největší předností belgického útočníka Lukaka je jeho obrovská fyzická síla.

Jeden z nejobávanějších útočníků Premier League, belgický střední útočník Romelu Lukaku je znám svou obrovskou fyzickou silou, herním tempem a van Nistelrooy věří, že je i jedním z nejkonzistentnějších útočníků ve světovém fotbale. V rozhovoru prohlásil.

Fyzicky je až neuvěřitelně silný a hraje v obrovském tempu. Řekl bych, že je jedním z typických čísel devět, jako Harry Kane z Tottenhamu – oba jsou silný střední útočníci a klíčovým prvkem při budování ofenzivní hry. Romelu je silný na balonu ale také skvělý běžec a zakončovatel.

Van Nistelrooy si myslí, že Lukaku bude úspěšný až zapadne do manchesterského týmů a bude stejně úspěšný jako v Evertonu.

V Evertonu prokázal svou úroveň a kvalitu. Nyní je jeho úkolem posunout svou hru a kariéru na ten nejvyšší level v novém klubu. Je to velký rozdíl hrát za United, takže bude potřeba, aby se zlepšil i po mentální stránce. Tlak bude obrovský, ale pokud se s tím dokáže vyrovnat, nebudou žádné problémy. Také si myslím, že mu ve vývoji pomůžou lepší spoluhráči, mezi které skvěle zapadl. Očekávám že, dosáhne svého vrcholu.

Hrotový útočník, který dokáže nastřílet před dvacet gólů každou sezonu je základem úspěšného mužstva. Sám van Nistelrooy pomohl svými góly výraznou měrou k zisku mistrovského titulu a fanoušci mohou doufat, že belgická skála splní svojí úlohu a začne pálit jeden gól za druhým.

 

 Zdroj: www.90min.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPogba: Chci se stát lídrem United
Ďalší článokDeset působivých výroků na adresu Lukakua
Kempes9
Pocházím z Příbrami, ale momentálně žiji v Praze. Vystudoval jsem Policejní akademii a pracuji v oblasti technologické dokumentace staveb. United fandím od mala, protože jsem jiný klub neznal. Mezi mé oblíbené hráče patřili Ruud van Nistelrooy, Rio Ferdinand a samozřejmě Crisitano Ronaldo. Klub podporuji celý život a jsem jedním z těch, co United ze zásady nekritizují. Mezi mé další oblíbené sporty patří hokej a MMA.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!