30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pogba: Chci se stát lídrem United

Paul Pogba říká, že se plně soustředí, aby mohl Manchesteru United pomoci za úspěchem, ale také se chce stát týmovým lídrem.

Na tiskové konferenci před zápasem s Barcelonou byl francouzský záložník tázán na ztrátu dvou největších osobností v kabině, Wayna Rooneyho a Zlatana Ibrahimoviče.

Francouzský internacionál dále mluvil o tom, kolik se toho od Rooneyho, Ibrahimoviče a Carricka naučil a přiznal, že by se jednou rád stal renomovaným vůdcem týmu.

Pochopitelně, Zlatan byl lídr, velký lídr, protože týmu vždy dokázal pomoci a když nehrál, byl lídrem zpoza hřiště. Jsem tu jednu sezónu a přišel jsem sem, abych se tu stal lídrem. To je můj cíl, takhle by to mělo být. Vždycky se chcete zlepšovat, jako hráč i jako lídr. Doufám, že se od hráčů jako je Wayne, Carras a jim podobní budu moct naučit spoustu věcí a stát se lídrem týmu. 

Když byl Pogba tázán ohledně svého přestupu a rekordní přestupové částky, řekl:

Byla to pro mě obrovská výzva. Věděl jsem, že nebudu hrát v Lize Mistrů, ale řekl jsem si, že chci, aby Manchester United byl tím Manchesterem United, kterým byl a myslím si, že jsme na správné cestě. V minulé sezóně jsme vyhráli tři trofeje, jsme zpět v Lize Mistrů a tým se opět zlepšuje. Takže doufám, že v tomto stylu budeme pokračovat a nadále se jen zlepšovat a zlepšovat.

 

zdroj: manutd.com

 

 

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!