23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Pereira: Zápas s Barcelonou pro nás byl dobrou zkouškou

Mladý Brazilec věří, že i navzdory porážce 1-0 mohou Červení Ďáblové ze zápasu s Barcelonou pouze získat.

Výsledek včerejšího zápasu, který se odehrál na domovském stadiónu Washington Redskins, je první porážkou na klubovém tour 2017, předcházely mu čtyři výhry a to nad: LA Galaxy, Real Salt Lake, Manchesterem City a Realem Madrid.

I přes nepříjemnou porážku a přerušení neporazitelnosti na půdě USA, zůstal Pereira pozitivně naladěný a optimistický:

Byl to pro nás dobrý test, dobrá příprava, až začnou soutěžní zápasy, budeme z toho moci čerpat. Hrát proti takto silnému soupeři Vás nutí pracovat ještě usilovněji a více se soustředit a také je to dobrá zkouška pro obě strany. Zápasy na tour byly postupně těžší a těžší a to je dobře, protože na nás v příštím měsíci čeká superpohár proti Realu Madrid. Pracujeme na sobě, jak jen je to možné. Zkušenosti z těchto zápasů určitě využijeme v ostrých zápasech Champions League. Kdybychom v Champions League narazili na Barcelonu, už víme, co od ní můžeme čekat.

V loňské sezóně Pereira hostoval v Granadě a s Barcelonou se střetl hned dvakrát, nyní je zpět v United a je odhodlaný zabojovat, aby se stal součástí Mourinhových plánů.

Se svými výkony na tour je spokojený a na závěr rozhovoru dodal:

Má situace se vyvíjí velmi dobře, snažím se, jak jen je to možné a v této sezóně se chci stát součástí týmu a pomoci tak dosáhnout úspěchů.

 zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!