Mourinho o zraněných hráčích

5

José Mourinho potvrdil, že dvojice Španělů, Ander Herrera a Juan Mata, budou k dispozici na zápas s Norskou Valerengou, který se odehraje příští neděli.

Zatímco Mata se zranil v utkání s Real Salt Lake, střední záložník Herrera utrpěl menší zranění v zápase s Realem Madrid, v němž odehrál pouhé čtyři minuty. Obě zranění však nejsou nikterak vážná a manažer s nimi může od příštího víkendu počítat. Oba hráči již nyní individuálně trénují, nicméně na nadcházející střetnutí s Barcelonou ještě nebudou připraveni. K situaci obou hráčů se Mourinho vyjádřil následovně:

Herrera ani Mata nebudou hrát (proti Barceloně), ale vrátí se včas, aby mohli další sobotu začít pracovat. A v neděli už budou pravděpodobně připraveni hrát (utkání s Valerengou).

Daleko vážnější je však situace kolem Marcose Roja, Luka Shawa a Ashleyho Younga, kteří ale rovněž odcestovali s týmem na tour. Bylo tak z důvodu, aby sám manažer mohl sledovat jejich progres.

Je skvělé je mít tady. A je to dobré i pro ně, protože jejich rekonvalescence může probíhat, zatímco oni jsou s týmem. Neexistuje však šance, že by stihli začátek Premier League. Luke se vrátí v září, Ashley v říjnu a Marcos až v prosinci nebo dokonce až v lednu. Skupina ale drží při sobě, což je pro mě dobrá zpráva. A jak jsem říkal, pro ně je to rovněž důležité, že můžou být tady s námi a ne doma v Manchesteru.

Nedávno se Mourinho také vyjádřil na adresu Zlatana Ibrahimoviče, jehož rekonvalescence probíhá mnohem lépe, než se čekalo. O možnosti jej znovu podepsat se portugalský manažer vyjádřil takto:

Je to možné. Je to otevřené. Ale hlavně chceme být upřímní a nechat mu prostor pro případ, že by nás chtěl opustit.

zdroj: manutd.com, dailymail.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBoss pred zápasom s Barcelonou
Ďalší článokPreview: Barcelona – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!