04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho: De Gea neodejde

José Mourinho přesvědčuje veřejnost o tom, že španělský brankář zůstane na Old Trafford i následující sezonu.

Jeden z nejlepších brankářů na světě přišel do United v roce 2011 a od té doby oblékl dres klubu z Manchesteru více než dvěstěpadesátkrát. Před dalším přátelským utkáním v rámci tour, tentokráte s Realem Madrid, se portugalský manažer vyjádřil na adresu de Gey jasně.

Garantuji vám, že tuto sezonu nikam neodejde. Bylo by pro mě těžké jej pustit. Je to upřímný chlapík. A tak jsme mu otevřeli dveře. Vždy, když vidím na hráči touhu odejít, v ničemu mu nebráním, protože pak od něj stejně nedostanete to, co očekáváte. A tak jsme mu otevřeli dveře. Ale on chtěl zůstat. Takže jsme šťastnější než kdykoliv jindy, protože na 100% s námi zůstává.

Mourinho se pozitivně vyjádřil také na adresu brankářské dvojky Sergia Romera.

Jsem ze Sergia nadšený stejně jako z Davida. Vlastně výkony Romera byly pro Davida tou nejlepší věcí, která se mu mohla stát, protože do té doby byl neohrožený. Ale po výkonech Sergia trénuje David zcela jinak. Je nyní mnohem lepší a má skvělé podmínky pro progres. Mít dva brankáře na takové úrovni je pro mne skvělá zpráva, protože mi to dává možnosti. Zejména pak proto, že jsou zcela odlišní brankáři. A může se od nich učit Joel (Pereira). Následující zápas si zahrají po pětačtyřiceti minutách jak David, tak také Sergio. A nejsou to jen tito tři brankáři. V Aston Ville se skvěle ukazoval také Sam Johnstone, takže o brankáře máme postaráno.

José Mourinho odpověděl také na zvídavou otázku pojednávající o tom, který z brankářů bude chytat v Evropě.

To se bude odvíjet od zápasu. Na soupeři, formě, na odehraném a následujícím utkání v Premier League… Jediné, co nyní mohu říct, je, že nejen já, ale všichni v klubu bezmezně věříme všem našim brankářům.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!