25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Kevin Campbell: Lukaku v United zazáří

Bývalý útočník Evertonu Kevin Campbell podpořil Romela Lukaka a věří, že bude v Manchesteru United slavit úspěch.

Belgický reprezentant včera dokončil svůj přesun na Old Trafford, když byl oficiálně představen v Los Angeles, kde se koná předsezónní tour. Spekuluje se, že by Everton na jeho přestupu mohl vyinkasovat až 90 milionů liber. Bávalý útočník „karamelek“ Campbell tvrdí, že je zde několik aspektů hry, které potřebuje Romelu vypilovat, nicméně se 24letého reprezentanta Belgie zastal a věří v jeho ultimátní úspěch.

Jeho vlastnosti budou přesně sedět stylu hry Manchesteru United a taky jeho spoluhráčům. Je rychlý, silný a přímočarý, už teď ho vidím skórovat nespočet gólů. Když jste hráčem Manchesteru United, musíte do hry přinést něco navíc. Bude muset být dobrým hráčem do kombinace a vést dobře útok, to jsou přesně ty věci, které mu José Mourinho pomůže vylepšit. Když hrajete za velký klub jako je Manchester United, nebo kterýkoliv jiný klub v Lize Mistrů, vždy musíte být ve správný čas na správném místě. Lukaku zapracuje na své hře, tím si jsem jistý.

Příchod Lukaka znamená konec Rooneyho kariéry na Old Trafford. Po 13 neuvěřitelných sezónách se teď již bývalý kapitán Manchesteru United vrací zpět do Goodison Parku, vymění si tak s Belgickým reprezentantem místa.

A Campbell věří, že pro oba dva kluby to jsou velmi dobré obchody.

Vzhledem k tomu, jak Everton pracuje na přestupovém trhu, tak si nemyslím, že by pro ně ztráta Romela měla znamenat nějaký větší problém. Pochopitelně pro United je skvělé podepsat takového sřelce jako je Lukaku.

zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!