15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Irwin: Mitchell se musí učit z předsezónního turné

Bývalý vynikající obránce a dnes již legenda Rudých ďáblů Denis Irwin cítí, že Demi Mitchell má šanci stát se hráčem prvního týmu a že jeho účast na předsezónním turné může mladému obránci ukázat, jak důležité je odhodlání a tvrdá práce k úspěchu v takovém klubu, jakým je Manchester United.

Mitchell si odbyl svůj premiérový start v prvním týmu v posledním zápase minulé sezóny. Nastoupil na pozici levého křídelního obránce a skvělým výkonem pomohl k přesvědčivému vítězství nad Crystal Palace. Jose Mourinho vzal Mitchella na americké turné, kde by měl dostat svůj prostor na hřišti, neboť Luke Shaw a především Marcos Rojo se potýkají se zdravotními problémy. Irwin, který nastoupil k více než pěti stovce zápasů v červeném dresu, je uchvácen jak snadno se Demi adaptoval na pozici levého obránce, když před tím nastupoval na levém křídle. Poté co Mitchella sledoval začátkem týdne na tréninku, promluvil pro ManUtd.com o hráčově velkém létu.

Viděl jsem ho hrát za tým do 23 let a úplně mě ohromil. Očividně začínal svou kariéru jako křídelník, ale pak se stáhl do obrany a jeho útočné vlohy mu zůstaly. Připomíná mi Antonia Valenciu. Odehrál skvělé utkání proti Crystal Palace a byla to pro něj velká zkušenost. Zúčastnit se amerického turné se všemi hráči prvního týmu je pro Demiho velká věc. Může se učit od starších a zkušenějších hráčů, co je potřeba k dosažení toho nejvyššího levelu, který je potřeba k úspěchu v Manchesteru United. Myslím, že udělá vše, aby potvrdil, že je dobrý hráč, který se bude nadále zlepšovat. Na postu levého obránce nastoupili v minulé sezóně Darmian, Blind, Rojo, Shaw a dokonce i Young, takže šance pro Mitchella jistě je. Uvidíme, co se stane                                            

Předsezónní turné je velká šance pro mladé hráče, aby okusili atmosféru prvního týmu. Zahrát si proti velkým týmům, strávit spoustu času s nejlepšími hráči A – týmu. Velká příležitost jak se ukázat, nejen pro Demiho Mitchella.

Zdroj:ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!