04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

Regan Poole hostuje v Northampton Town

19letý velšský obránce Manchesteru United Regan Poole odchází na hostování do týmu League One Northampton Town.

Regan Poole přišel do Manchesteru United v létě roku 2015 z týmu Newport County, za který v League Two odehrál celkem 15 utkání a stal se dokonce nejmladším hráčem Northamptonu Town, který nastoupil v soutěžním utkání za první tým (Poolovi tehdy bylo 16 roků a 94 dnů). Poole nastupoval převážně za rezervní tým Manchesteru United a v únoru roku 2016 debutoval v prvním týmu Rudých ďáblů, když jako střídající hráč nastoupil na závěr pohárového utkání proti Midjtyllandu.

Sezonu 2017/2018 hráč stráví na hostování v Northamptonu Town, kde se setká se svým bývalým manažerem Justinem Edinburghem.

Justin Edinburgh na adresu mladého hráče uvedl:

Regan je hráč, kterého dobře znám ještě z působení v Newport County. Je to velmi talentovaný hráč. V 16 letech jsem mu dal příležitost v prvním týmu a je to fantastický hráč, který byl vždy o krok vpřed před svými vrstevníky. Je to střední obránce, který si dobře rozumí s míčem. Je silný, má dobrý výskok a má všechny předpoklady k tomu, aby se z něj stal špičkový hráč. Jsme rádi, že jsme jej pro tuto sezonu budeme mít v týmu.

Regan Poole se v létě s reprezentací Walesu zúčastnil mládežnického turnaje v Toulon.

zdroj: manutd.com, ntfc.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!