29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sky Sports: José nespokojený s aktivitou na přestupovém trhu

Zdroje Sky Sports tvrdí, že Mourinho není spokojený s aktivitou Manchesteru United na přestupovém trhu.

Na začátku léta José Mourinho sdělil Edu Woodwardovi, že potřebuje posilnit na čtyřech klíčových pozicích a to nejlépe do začátku předsezónního tour v USA, ale zatím se k týmu připojil pouze švédský střední obránce Victor Lindelof. Mourinho by měl rád všechny posily v týmu před třítýdenním výletem do USA, ale vypadá to, že United budou muset počkat, než kluby za své hráče najdou náhradu, aby jim následně mohly povolit odejít.

K situaci týkající se Moraty se vyjádřil novinář James Cooper:

Mourinho by tento obchod rád uzavřel do konce týdne. United se do tréninkového procesu vrací v sobotu a do Spojených Států odlétají v neděli. José chce, aby na tour odcestoval i Morata. Problém při takových přestupech je, že kluby musí počkat, než prodávající kluby najdou náhradu. Například Chelsea, ta čeká na příchod Bakayoka, který by uvolnil cestu Matičovi do United. Ta samá situace nastává s Moratou.

Dále Cooper promluvil ohledně situace okolo Roonehyho:

Jelikož za něj Manchester United nemá aktuálně dostatečnou náhradu, není v pozici, kdy by si mohl dovolit pustit jej z Old Trafford, jestliže přijde Morata, pak by Rooney mohl odejít. Může trvat na dodržení své smlouvy, nebo odejít do Evertonu.

Jako poslední se Cooper vyjádřil k údajné nespokojenosti Mourinha s aktivitou United na přestupovém trhu:

Nemyslím si, že s aktivitou na přestupovém trhu je spokojený. Víme, že od něj Woodward dostal na začátku léta seznam možností na čtyři nebo pět pozic, které potřebuje posilnit. Je to obtížné, ale o těchto přestupech stále jednají.

zdroj: skysports.com punditarena.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!