01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Akadémia Redaktorské správy

Další tři hráči pro akademii United

Akademii Manchesteru United posílí další tři zahraniční mladíci.

První posilou do ofenzivy je 16letý křídelní hráč, popřípadě útočník, Largie Ramazani. Largie Ramazani se narodil v Burundi, ale má rovněž belgický pas. Ramazani začal svojí mládežnickou fotbalovou kariéru v Anderlechtu Brusel, následně se přesunul do Charltonu Athletic. Mladík na Old Trafford podepsal smlouvu na čtyři roky (jeden rok mládežnické smlouvy, tři roky profesionální smlouvy).

Další posilou akademie Manchesteru United je 16letý francouzský záložník Aliou Badara Traoré, který na Old Trafford přichází z týmu Sarcelles, když předtím působil v akademii Paris Saint-Germain. Traoré už byl začátkem roku v United na testech. O hráče měly velký zájem také další kluby, Juventus Turín a Manchester City, hráč ale zvolil United. Traoré rovněž podepsal smlouvu na čtyři roky.

Manchester United podepsal smlouvu také s talentovaným 16letým španělským záložníkem Arnau Puigmalem, který na Old Trafford přichází ze španělského Espanyolu Barcelona. V místní akademii působil od roku 2010.

Koncem července zavítá do Manchesteru United 16letý polský obránce Łukasz Bejger, který bude v klubu na týdenních testech. Łukasz Bejger momentálně působí v týmu Lech Poznań.

zdroj: academymanutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!