29/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho musí nahradit Zlatana, tvrdí Giggs

Legendární Ryan Giggs je přesvědčen, že portugalský manažer José Mourinho musí do následující sezony adekvátně nahradit Zlatana Ibrahimoviče.

Osmadvacet branek Ibrahimoviče napříč všemi soutěžemi výrazně dopomohlo k zisku tří trofeji a právě proto je Velšan přesvědčen, že post útočníka musí být adekvátně posílen. A to i přes rychle probíhající rekonvalescenci pětatřicetiletého útočníka.

Myslím si, že to byla dobrá sezona. A že si Josém přivedení hráči vedli solidně. A pokud se mu povede dobře investovat i letos, není důvod, proč by nemohl vyhrát v následující sezoně titul. Nebude to snadné, ale Chelsea se to po nepovedené sezoně povedlo a Leicester to dokázal v podstatě z ničeho. Ale potřebují kvalitního útočníka nebo góly Marcuse Rashforda.

Giggs se vyjádřil také na adresu svého bývalého spoluhráče a stále ještě nynějšího kapitána Wayna Rooneyho.

Wayne je jistota ve střílení branek. Dejte mu šanci a on bude skórovat. Hodně ale záleží na tom, zda se dokáže vypořádat s faktem, že není číslo jedna a zda dokáže přizpůsobit hru svému věku, což jsem musel v tomto věku udělat i já – a přijmout fakt, že nebude hrát každý zápas, nýbrž  pouze pětadvacet až třicet utkání. Pokud to dokáže, nevidím důvod, proč by nemohl být v týmu.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!