15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera se těší na davy amerických fanoušků

Ander Herrera stále nemůže zapomenout na rekordní návštěvu čítající 109 328 fanoušků, která sledovala utkání mezi Manchesterem a Realem Madrid před třemi roky.

V srpnu roku 2014 porazil v rámci tour Manchester United Bílý balet v poměru 3:1, přičemž toto utkání, jež se hrálo na Michigan Stadium, vidělo tolik fanoušků, že dokonce padl na americké půdě rekord v návštěvnosti. Jedním z aktérů tohoto utkání byl i španělský záložník Ander Herrera.

Pamatuji si, jak jsme před pár lety hráli v Americe proti Realu Madrid, přičemž toto utkání vidělo téměř 110 000 diváků. A osmdesát procent z nich byli naši fanoušci! To jenom dokazuje, jakou mají United popularitu, a nemůžu se dočkat, až před tolika lidmi budu opět hrát.

Letos se kromě Realu Madrid střetnou svěřenci Mourinha také s Barcelonou, Manchesterem City a dvěma celky z tamější MLS, LA Galaxy a Real Salt Lake. Další dvě přátelská utkání odehrají hráči United už na evropské půdě, a to s norskou Valerengou a italskou Sampdorií.

Na tour se těšíme, čekají nás velké zápasy. Sice to jsou pouze přátelská utkání, ale i tak se strašně těším. A sice je důležité se připravit na následující sezonu, ale já si také užiju tu cesty napříč Amerikou.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!