28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex: Tour přinese ideální soupeře

Sir Alex Ferguson je potěšen programem, který Manchester United čeká na Tour 2017 v USA. Svěřenci Josého Mourinha se utkají s Barcelonou, Manchesterem City a Realem Madrid a podle Sira Alexe mohou tato utkání hráčům pomoct v podobných utkáních, která je čekají během sezóny (např. v Lize mistrů, či derby).

 

Rudí ďáblové odehrají během letní Tour pět zápasů: proti LA Galaxy a Real Salt Lake, Manchesteru City, Realu Madrid a Barceloně.  Po návratu z Ameriky odehrají jedno utkání v Oslu proti norskému týmu Valerenga a v Dublinu proti italské Sampdorii.

Na United je skvělé to, že musí přijmout výzvu, jak porazit ty nejlepší. V tomto klubu byla vždycky velká očekávání a zápasy, které nás čekají, budou veliká. Pro mladé hráče je skvělá příležitost zahrát si taková utkání, protože je dobře připraví na to, být hráčem Manchesteru United. Čím těžší zápasy odehrajeme, tím lépe budeme připraveni na významná utkání v lize (derby) a Evropě.

Na Tour v roce 2014 se v USA utkal Manchester United s Realem Madrid, přičemž padl rekord v divácké návštěvnosti (109318). Sir Alex očekává podobnou návštěvnost a podporu fanoušků.

Pokaždé, když hrajeme ve Státech, je plný stadion a to hovoří za vše.

Zdroj:manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!