Giggs se vyjádřil na adresu Paula Pogby

12

V loňském roce se z Paula Pogby stal nejdražší hráč fotbalové historie. Málokdo asi věřil, že znovu spojí svůj život se stadionem Old Trafford. Sám hráč se vyjádřil, že v přestupu nehráli peníze žádnou roli a že se chtěl pouze vrátit domů. Odcházel jako supertalent a přišel jako jeden z nejlepších záložníků na světě. K přínosu francouzského reprezentanta se vyjádřila i klubová legenda Ryan Giggs.

Během reprezentační přestávky bývalý velšský křídelník prohodil pár lov na adresu mladého záložníka. Podle Giggse měl Pogba dobrou úvodní sezonu, na druhou stranu věří, že se hráč i celý Manchester United může ještě zlepšovat. Jedinou slabinou byla nestálost výkonů nejen Pogby, ale i celého týmu. Udržet formu celou sezónu by mohlo přinést nového Pogbu na scénu Premier League. Podle mnohých fanoušků klubu chybí defenzivní záložník typu Nemajni Matiče, který by umožnil Paulovi se více zaměřit na ofenzivní část hry a předvádět výkony jako v dresu Juventusu.

Konzistence, protože jinak má opravdu všechno. Běhá od vápna k vápnu, umí střílet góly. Během loňské sezony trefil snad desetkrát brankovou konstrukci. Měl by střílet více gólů, to je aspekt hry, který potřebuje zlepšit. Poté se stane ještě lepším hráčem. Sice nikdy nevíte, co od něj na hřišti můžete čekat, ale celkově jsem s jeho první sezónou velmi spokojený.

Ano, určitě mohl hrát ještě lépe, ale nezapomeňme, že přišel z Juventusu, kde vyhrával ligu každý rok. Teď je v týmu, který zatím nepodává pravidelně tak kvalitní výkony, ale pokud se podaří předvedená hra stabilizovat, uvidíme nového a lepšího Paula Pogbu.“

Pogba si během sezóny častokrát vyslechl kritiku. Dle mého názoru naprosto neoprávněnou. V každém zápase vyčníval nad ostatními, byl rozdílovým hráčem. Hráčem, kterého musíme všichni milovat i kvůli tomu, že si místo peněz vybral klub, kde vyrostl a kde je jeho srdce. V příštích letech sami uvidíme, že se stane základním kamenem celého klubu a jednou fanouškům v Divadle snů ukáže i Zlatý míč.   

 Zdroj: 90min.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPérez odmietol ďalšiu ponuku United za Moratu
Ďalší článokA je to tu: Prestupová sága Ronaldo sa opäť vracia!
Kempes9
Pocházím z Příbrami, ale momentálně žiji v Praze. Vystudoval jsem Policejní akademii a pracuji v oblasti technologické dokumentace staveb. United fandím od mala, protože jsem jiný klub neznal. Mezi mé oblíbené hráče patřili Ruud van Nistelrooy, Rio Ferdinand a samozřejmě Crisitano Ronaldo. Klub podporuji celý život a jsem jedním z těch, co United ze zásady nekritizují. Mezi mé další oblíbené sporty patří hokej a MMA.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!