Robson: Správné nákupy mohou udělat v příští sezoně rozdíl

47

Bryan Robson předpokládá, že správné nákupy mohou být tím faktorem, které budou v následující sezoně Premier League představovat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem.

Své první kroky k přestavbě týmu udělal manažer Mourinho už loni, kdy téměř neuvěřitelně rychle stihl podepsat kvartet hráčů v podobě Erica Bailly, Henrikha Mkhitaryana, Paula Pogby a Zlatana, který již však své místo v týmu nemá. Všichni tito hráči však zapadli do systému portugalského manažera a i díky nim mohli United zvednout nad hlavu hned tři trofeje.

Zakončení sezony ve Stockholmu nemohlo být lepší. Z dobré sezony to udělalo sezonu skvělou. Vyhrát Community Shield, ligový pohár, Evropskou ligu a zajistit si místo v příštím ročníku Ligy mistrů je dobrým základem pro následující rok.

Když se podíváte na způsob, jakým se Mourinho ujal vedení klubu, zjistíte, že se změnil způsob hry. Vím, že jsme loni vyhráli FA Cup, ale poté přišli čtyři noví hráči a na kvalitě týmu to bylo znát. Samozřejmě, že jsme mnoho domácích zápasů remizovali, ale nebyli jsme poraženi.

Porazit nás bylo náročné, a když nyní přivedeme správné hráče, bude se v tomto trendu pokračovat. A také ta remízová utkání přetavíme ve vítězství, takže jsem si jistý, že následující sezonu budeme bojovat i titul.

zdroj: manutd.com

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLivestream: Záznam z rozhovoru s Matúšom Lukáčom
Ďalší článokDemetri Mitchell už vyhlíží novou sezonu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!