23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Naplánované je další utkání legend, tentokráte s Barcelonou

Počátkem září se na Old Trafford odehraje další utkání, ve kterém budeme moct vidět bývalé legendy klubu, a to s Barcelonou.

Benefiční utkání, jež se odehraje 2. září, je naplánováno z důvodu výběru peněz na místní charitu pod záštitou Manchester United Foundation a k této události se vyjádřil Andy Cole. Bývalý útočník však bude zaujímat jinou roli než tu, jejíž úkolem je střílet branky.

Výjimečně budu nyní asistent manažera. Manažerem bude znovu Robbo (Bryan Robson), takže kritika se opět snese jen na něho. Ale chci být takto s kluky ve spojení. A nebudu na ně řvát, ale jen je povzbuzovat a případně se jim smát. Bude to super den! Tyhle zápasy si fakt užíváme a snad se to promítne i k fanouškům. Budou to zábavné chvíle pro každého, ale hlavně asi pro hráče, kteří se tak znovu setkají.

Zatímco Cole bude zápas pouze sledovat z pozice asistenta, tak na hřišti se můžeme těšit na hráče, jako jsou Edwin van der Sar, Quinton Fortune, Paul Scholes, Denis Irwin, Dwight Yorke, Phil Neville, Ronny Johnsen, Louis Saha, Mikaël Silvestre, Jesper Blomqvist a Dion Dublin. Potvrzena je také účast několika hráčů katalánského celku, mezi kterými jsou např. Gaizka Mendieta, Éric Abidal, Miguel Angel Nadal, Gheorghe Popescu a Andoni Goikoetxea.

Už jsme takovéto utkání odehráli, a to například proti Realu Madrid nebo Bayernu Mnichov. A nyní hrajeme s Barcelonou. Tyto zápasy legend jsou velmi populární a fanoušci, kterých se sejde na 60 000, dokáží udělat skvělou atmosféru.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!