01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evra je nadšený z návratu na Old Trafford

Patrice Evra se během let strávených na Old Trafford stal miláčkem ochozů. Jeho přátelská a vstřícná povaha z něj udělala jednoho z nezapomenutelných hráčů konce éry Sira Alexe. Evra se do Divadla snů vrátil a odehrál devadesát minut během zápasu na počest desetiletého působení záložníka Michaela Carricka v dresu Manchesteru United.

Francouzský levý obránce přišel v roce 2006 z Monaka a strávil devět veleúspěšných sezón v dresu manchesterského klubu, než v roce 2014 odešel hledat novou motivaci do italského Juventusu. Nyní již šestatřicetiletý hráč, který kope Ligue I za Olympique Marseille si udělal po náročné sezoně čas a pomohl výběru United 2008 k remíze 2:2 s výběrem All-Star.

Populární obránce byl viditelně nadšen, že mohl znovu obléknout rudý dres a rozpovídal se v interview pro MUTV.

Je skvělé být zpět. Cítím spoustu emocí, spoustu pocitů, být zpátky v šatně, vidět stadion a fanoušky. Je to naprosto úžasné. Měli bychom děkovat Bohu za tyto momenty. Jsem opravdu šťastný a musím poděkovat celé své rodině a samozřejmě Michaelu Carrickovi. Michael je stále velmi důležitým hráčem pro Manchester United. V této sezoně hrál skvěle kdykoliv nastoupil. Věk je pouze číslo a doufám, že bude hrát ještě spoustu let. Musí stále hrát, jako já! Mám 24 bratrů a sester, o které se musím postarat, takže se nemohu zastavit. Musím makat.

Pan Ferguson nám před zápasem řekl, že tento tým je plný skvělých lidí a úžasných osobností. Všem nám poděkoval a zdůraznil, že to nejlepší na tomto týmu je, že všichni hráči jsou skvělé lidské bytosti a správní lidé, což je ta nejdůležitější věc

Obránce dále potvrdil svou nehynoucí lásku k Manchesteru United, který nazval svým domovem a závěrem poslal vzkaz fanouškům.

Vždy jsem tvrdil, že tady je můj domov a opravdu to tak cítím. Děkuji všem fanouškům za jejich neskutečnou podporu. Je to pro mě jako sen. Jak jsem již řekl, miluji Manchester United, ať vyhraje či prohraje. Pokud klub milujete, nikdy byste ho neměli kritizovat, ale podporovat. Když hráči nehrají dobře, fanoušci nikdy nebučí.  Tento rok se United kvalifikovali do Ligy Mistrů, avšak někteří tvrdí, že nehráli dost dobrý fotbal, ale nejsme přeci v cirkuse. Pokud si chcete užívat fotbal, pak ano, rok 2008 byl skvělý, ale na to musí lidé zapomenout a koncentrovat se na současný Manchester United. To je můj vzkaz fanouškům, nejlepším fanouškům na světě.

Patrice Evru musel každý fanoušek opravdu milovat. Jeho útočené náběhy, spolupráce s Ronaldem, pracovní morálka a neustálý úsměv patří do zlatého fondu našeho klubu. Za mne plně doufám, že po ukončení kariéry znovu zaujme v klubu nějakou pozici, protože takové osobnosti potřebujeme. 

 Zdroj: www.manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!