Carrick: Bylo to něco neskutečného

4

Michael Carrick, hlavní hvězda včerejšího večera, se vyjádřil k utkání zorganizovanému na jeho počest.

Zápas mezi týmem United z roku 2008 a „výběrem“ Michaela Carricka vidělo na na Old Trafford rovných 70 000 fanoušků, přičemž byli svědky nerozhodného výsledku v poměru 2:2. Pětatřicetiletý záložník, který v Manchesteru United strávil již dlouhých jedenáct let, měl k utkání a všem aktérům pouze slova chvály.

Bylo to něco neskutečného. Dlouhé týdny jsem si představoval, jak by to mohlo probíhat a zda budou všichni fit a tak podobně. Ale nakonec byl ten zápas úžasný. Podle mě si ho všichni užili a navíc jsem vstřelil branku, což byl ještě větší zážitek pro mé děti, jelikož mě k tomu neustále popichovali.

Výtěžek z utkání poputuje na účet nově založené nadace Michaela Carricka, za což děkuje především všem aktérům utkání.

Ani nevím, jak jim poděkovat – od hráčů, přes personál až po fanoušky. Za tolik podpory jsem jednoduše vděčný.

Přestože Carrick nedávno uzavřel s United nový kontrakt, jež prodlouží jeho působení na Old Trafford o jednu sezonu, nyní myslí pouze na zaslouženou přestávku.

Myslím, že si ji všichni zasloužíme, zvláště pak po tom minulém týdnu. Hodně se toho událo a byl to docela stresující týden. Ale tento zápas nakonec dopadl dobře, ani jsem si to snad nemohl lépe vysnít. Nyní si dám pauzu a budu trávit čas s rodinou. A telefon zahodím do moře, protože na žádné telefonáty ani maily nechci odpovídat. Musím se připravit na další sezonu.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMediálny servis 05.06.2017
Ďalší článokEvra je nadšený z návratu na Old Trafford
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!