Jones: Využijme zkušeností z Evropské ligy

92

Phil Jones věří, že současný kádr Manchesteru United dosáhl v nezapomenutelné sezóně 2016/2017 mnoha pokroků, na kterých mohou stavět v dalším ročníku.

Není pochyb o tom, že pokud jsme všichni v pořádku a ve formě, můžeme soupeřit s každým. Nikoho se nebojíme a nekoukáme na ostatní kluby, jako že jsou daleko před námi. Jsme si ale vědomi, že jsme mohli tuto sezónu hrát lépe. Bylo to občas těžké, především v domácích zápasech, kde  jsme si vytvořili spousty šancí, ale buď brankář předvedl heroický výkon, nebo jsme si to sami pokazili špatnou finální přihrávkou. Celkově si ale myslím, že sezóna byla úspěšná.

Dostat se zpět do Ligy mistrů byl jeden z hlavních cílů Manchesteru United a Phil připouští, že celkový počet patnácti odehraných zápasů, dlouhé cestování a zkušenosti s nepřátelskou atmosférou na stadionech hostí, mohou tým dobře připravit na další sezónu.

Jako tým, ať hrál kdokoliv a cestovalo se kamkoliv, jsme si vždy sáhli na dno a zasloužili jsme si být ve finále. Tvrdě jsme pracovali, abychom se dostali do Ligy mistrů – což je konec konců místo, kam Manchester United patří a kde chceme všichni hrát. V této sezóně jsme se mnohému naučili a to nám může v budoucnu jen pomoci.

Zdroj:manutd.com

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRaiola: Zlatan chce zostať v United
Ďalší článokHenry: Martial sa musí ponaučiť z tejto sezóny
nazgul
Jmenuji se Vlastimil Paclt a pracuji v oblasti IT. Manchesteru United fandím zhruba od roku 1998 - v té době jsme s otcem sledovali zápasy United v Lize mistrů, což byla jediná příležitost, jak vidět Manchester živě v TV. Rád jsem také pročítal otcovi časopisy o fotbale, které si z dob "komunismu" schovával jako vzácnost a kde mimo jiné bylo mnoho článků o anglickém fotbale. Historie Manchesteru United mě chytla za srdce a já měl jasno v tom, kdo je a navždy bude můj tým.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!