Mata: Výkyvy ve výkonech nás stály boj o titul

7

Juan Mata přiznává, že nevyrovnané výkony stály svěřence Josého Mourinha boj o ty nejvyšší příčky i v Premier League. „Jedním dechem“ ale ve svém blogu dodává, že je s letošní sezonou spokojený a už se těší na tu následující.

Hned zkraje jsme vyhráli Community Shield, pak jsme v Londýně zvedli nad hlavu titul pro vítěze ligového poháru a nakonec dopadlo skvěle i to finále ve Švédsku. Ale nevyrovnané výkony a špatná koncovka nás stály boj o titul v Premier League, což je pro Manchester United povinnost. Musíme se rvát o ty nejvyšší příčky, nicméně teď nadešel čas na to zapomenout. Musíme si oddychnout tak, ať můžeme vkročit do předsezónní přípravy plní sil.

Mata zhodnotil také své individuální výkony během sezony.

Opět jsem odehrál více než čtyřicet zápasů. A to jsem byl zraněný po více než měsíc a půl, což se mi nikdy před tím nestalo. Ale sezona nakonec skončila dobře, takže jsem opravdu spokojený. Jsem spokojený a pyšný s tím, co jsme dokázali. Doufám, že se také těšíte na následující sezonu tak, jako se těším já.ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMediálny servis: 31.05.2017
Ďalší článokManchester United je najhodnotnejší klub Európy
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!