Fosu-Mensah je závěrem sezony nadšený

2

Timothy Fosu-Mensah, který se po špatném dopadu v dubnovém utkání s Manchesterem City zranil, se téměř neuvěřitelně rychle stihl vyléčit a přispět týmu k triumfu v Evropské lize. Účast a vítězství ve finále této soutěže je pro něj tím největším zadostiučiněním.

Devatenáctiletý mladík dokonce nastoupil také do zápasu proti Crystal Palace, přičemž předvedený výkon v tomto utkání mu byl vstupenkou alespoň na lavičku náhradníků pro nejdůležitější zápas sezony. Po utkání, v němž vítězství pro United zajistili svými trefami Pogba a Mkhitaryan, se devatenáctiletý mladík vyjádřil také k obětem teroristického útoku v Manchesteru.

To (vítězství) je pro ně. Každopádně hrát proti Ajaxu, v němž jsem strávil osm let coby kluk a stále tu mám spoustu přátel… no, museli jsme vyhrát. A naštěstí jsem byl do zápasu nominovaný, což po odehraném utkání s Crystal Palace mohu považovat za úspěšný konec sezony. Tohle je vlastně nejlepší způsob ukončení sezony, protože máme trofej a vstupenku do Ligy mistrů.

Fosu-Mensahovi byla položena také otázka ohledně následující sezony, ale do daleké budoucnosti se talentovaný mladík očividně nedivá. 

Ani nemám naplánovanou dovolenou a pořád musím doléčit to rameno, aby bylo silnější. Fyzioterapeutové ale odvedli skvělou práci a nakonec jsme se rozhodli tak, že kvůli tomu finále na operaci nepůjdu. V létě budeme na rekonvalescenci pokračovat.

zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokFrankfurt kvôli tetovaniu ukončil hosťovanie Varelu
Ďalší článokFellaini: Kvôli Mourinhovi si zlomím nohu!
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!