01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fosu-Mensah je závěrem sezony nadšený

Timothy Fosu-Mensah, který se po špatném dopadu v dubnovém utkání s Manchesterem City zranil, se téměř neuvěřitelně rychle stihl vyléčit a přispět týmu k triumfu v Evropské lize. Účast a vítězství ve finále této soutěže je pro něj tím největším zadostiučiněním.

Devatenáctiletý mladík dokonce nastoupil také do zápasu proti Crystal Palace, přičemž předvedený výkon v tomto utkání mu byl vstupenkou alespoň na lavičku náhradníků pro nejdůležitější zápas sezony. Po utkání, v němž vítězství pro United zajistili svými trefami Pogba a Mkhitaryan, se devatenáctiletý mladík vyjádřil také k obětem teroristického útoku v Manchesteru.

To (vítězství) je pro ně. Každopádně hrát proti Ajaxu, v němž jsem strávil osm let coby kluk a stále tu mám spoustu přátel… no, museli jsme vyhrát. A naštěstí jsem byl do zápasu nominovaný, což po odehraném utkání s Crystal Palace mohu považovat za úspěšný konec sezony. Tohle je vlastně nejlepší způsob ukončení sezony, protože máme trofej a vstupenku do Ligy mistrů.

Fosu-Mensahovi byla položena také otázka ohledně následující sezony, ale do daleké budoucnosti se talentovaný mladík očividně nedivá. 

Ani nemám naplánovanou dovolenou a pořád musím doléčit to rameno, aby bylo silnější. Fyzioterapeutové ale odvedli skvělou práci a nakonec jsme se rozhodli tak, že kvůli tomu finále na operaci nepůjdu. V létě budeme na rekonvalescenci pokračovat.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!