25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Harrop: Je to jako sen

Střelec úvodního gólu ve včerejším utkání s Crystal Palace a především debutant v červeném dresu Josh Harrop se vyjádřil ke svému nástupu do profesionálního fotbalu.

Před šesti dny vstřelil mladík ze Salfordu hattrick za rezervní tým a včera kromě zaznamenání debutu vstřelil rovněž svou první branku za United. Skvělý týden završil po individuální akci přesnou ránou k tyči, na niž nemohl brankář Crystal Palace dosáhnout.

Vedení Manchesteru pak pojistil Paul Pogba, který se trefil po individuální akci a přihrávce Jesseho Lingarda. Středem pozornosti byl však po zápase Josh Harrop.

Tolikrát jsem o tom snil a dnes se to stalo skutečností. Je to jako sen! Celá má rodina a všichni mí přátelé u toho byli. Kvůli tomuto momentu jsem trénoval od osmi let a dnes to přišlo a všichni to viděli. Nemám slov.

Harrop přiznal, že důležité pro něj bylo co nejdříve se dotknout míče a dostat se tak do hry. Neméně důležitým aspektem, který ovlivnil jeho sebevědomí, byla rovněž návštěva Josého Mourinha při posledním zápase rezervy, v němž se Harropovi podařilo vstřelit hattrick.

Při průchodu tunelem jsem měl husí kůži! Říkal jsem si:‘ Musím se co nejrychleji a nejvíc krát dotknout míče.‘ Což se mi povedlo a usnadnilo mi to nástup do hry. Sebevědomí mi také dodal ten hattrick, který jsem vstřelil před zraky manažera.

Kromě Harropa zažil svůj debut také Demi Mitchell, přičemž nastoupili další mladíci jako Joel Pereira a Scott McTominay.

Říkali jsme si: ‚Tohle je pro nás velký moment, tak si to pojďme užít! Je to poslední zápas sezony a my dostali šanci se ukázat.‘ A jsme na sebe hrdí. Myslím, že jsme podali dobrý výkon.

Harrop se také vyjádřil k následující sezoně a šancím, které by mohl příští rok dostat.

Tohle nechám na manažerovi. Ale jestli něco chci, tak je to každý týden hrát na Old Trafford. Fanouškem United jsem od svého narození a hrát za ně a dokonce se i trefit…

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!