Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – Manchesteru United
Redaktorské správy

Hodnocení: Manchester United – Crystal Palace

Přinášíme Vám hodnocení hráčů po zápase s Crystal Palace. Dnes to bude trochu jinou formou, než obvykle. Hodnocení je zpracováno formou článku a číselné hodnocení jednotlivých hráčů jsme tentokrát nechali jen na fanoušcích.

Dnes si v bráně svůj ligový debut užil Pereira. Odchytal dobrý zápas a vyznamenal se hlavně při přímém kopu hostů ve druhém poločase, když velmi nebezpečnou střelu k tyči zlikvidoval skvělým zákrokem. V rozehrávce mu to sice moc nešlo a při jednom rohu zaváhal, když nevyběhl. I tak čisté konto udržel a se svým ligovým debutem může být spokojen.

V obraně jsme nastoupili se čtveřicí Fosu-Mesnah, Bailly, Jones a další debutant z akademie Mitchell. Obrana fungovala velmi dobře celý zápas. Snad jen Mensah měl problémy v první půli, když se hosté asi dvakrát prosadili přes jeho pravou stranu, ale nic vážného z toho nakonec nebylo. Nejvíce byli všichni zvědaví právě na dnešního levého obránce. Ten svou roli zvládl bez problémů a když mohl, nebál se zapojit do ofenzívy. Podal sympatický výkon a nemám mu co vytknout.

Doprostřed zálohy se postavila trojice Pogba, Tuanzebe a McTominay. Díky této trojici jsme většinu zápasu ovládali střed hřiště a nejlepší výkon podal samozřejmě Pogba, který vstřelil branku a připsal si i asistenci. Ještě těsně před koncem poločasu byl střídán Carrickem, který naší hře zrovna moc nepřidal. Další dva mladí odchovanci odehráli celý zápas a vedli si velmi dobře. Carrick a McTominay si připsali i žlutou kartu.

V ofenzívě nastoupila trojice Lingard, Rooney a další debutant z akademie Harrop. Právě dvojice křídelníků dělala hostujícím obráncům největší problémy, kteří nestíhali zachycovat jejich výborný pohyb. Oba podali velmi dobrý výkon a Harrop dokonce vstřelil první branku zápasu, když si zasekl dva obránce a tvrdou střelou zakončil k zadní tyči. O pár minut později se prosadil po Lingardově solu středem hřiště i Pogba. Lingard byl ještě před koncem poločasu střídán Martialem, který nepodal vůbec dobrý výkon a jeho vliv na hru byl minimální. Poslední z trojice ofenzivních hráčů Rooney byl asi nejméně viditelným ze základní jedenáctky, ale nehrál špatně. Dvakrát mu hosté zblokovali pokus o zakončení a když byl občas ve slušné pozici, snažil se situaci řešit(možná trochu zbytečně) přihrávkou nabíhajícímu spoluhráči. V závěru zápasu ho střídal teprve 16ti-letý Gomez.

Týmový výkon byl dnes na velmi slušné úrovni. Obrana fungovala, v záloze jsme měli převahu a v ofenzívě jsme se dokázali dvakrát golově prosadit. Druhý poločas už byl trochu slabší, ale i tak to bylo velmi pěkné ukončení letošního ligového ročníku. Obzvlášť mladí odchovanci potěšili a pak samozřejmě Pogba, který je dnes jasným MOTM.

 

Content is available only for registered users. Please login or register

Mohlo by vás zaujať

Moro

Luke Shaw podpísal nový dlhodobý kontrakt!

Moro

VIDEOreport z Manchesteru: Fanúšikovia sú ozdobou klubu z Old Trafford

Marky


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!